Başlangıç > ERGENEKON / BALYOZ > Çetin Doğan’ın kızı ve yahudi damadı wordpress’i BALYOZLUYOR!

Çetin Doğan’ın kızı ve yahudi damadı wordpress’i BALYOZLUYOR!

Hani şu kemalist laik ve sözde çağdaş hezeyan.Başbakan’ı ABD de ki bir yahudi lobisinden ÖDÜL aldı diye yıllardır eleştirirler ama kızını YAHUDİYE veren BALYOZ sanığı Çetin Doğan’ı ise kahraman edası ile selamlarlar.Şaşırmadım şahsen, Çetin Doğan’ın kızını bir MÜSLÜMAN evladına vermeyeceği hayatı ve eserleri ile zaten ortada.

Şimdilerde hala  T.C vatandaşı da olan Balyoz darbe planlarının bir numaralı sanığı ÇETİN DOĞAN’ın kızı Pınar Doğan’ın eşi DANİ RODRİK ve muhterem zevceleri wordpress’e BALYOZ indirmeye çalışıyorlar.Amaçları tabiki biricik babalarının yummuş yumanmış sütten çıkmış ak kaşık olduğunu sanal ortamdan da olsa iddia etmeyi sürdürebilmek.

Gölcük Donanma Komutanlığında ortaya çıkarılan çuval çuval cunta belgelerinin şokunu kısa sürede atmışa benziyorlar.Zira babaları 1.Ordu komutanı iken hem esip hem gürlediği yıllarda “MİLLİ MUTABAKAT HÜKÜMETİ KURMA” gibi heyecanlar ve fantaziler  peşindeyken şimdilerde kendisini savunma ve kurtarma derdinde,öyle ise babaya destek her türlü destek.Öyle bir hevesteler ki sanki 169 sanık sadece bir CD yüzünden hapistelermiş gibi bir uçuk ifadeyi ciddi ciddi dillendirmektelerde.Acaba yazdıklarına kendileri de inanıyorlar mı? Herşey YALAN bir sen gerçek azizim modundalar.  🙂

Çetin Doğan’ı kamuoyu zaten yakından tanımakta özellikle Selimiye Kışlasında görevde iken ve bir kışlaya çevirdiği Kazakistanda Ahmet Yesevi Üniversitesine Sezer tarafından atandığı süre içinde neler yaptığını çok iyi biliyor.ŞAŞIRMAYIN Sezer  bilim ve eğitim kurumunun başına bir ASKERİ atamıştır.Tabi ki dert bilime ve eğitime katkı yapmak değil askeri LAİK VESAYETİ taa Ahmet Yesevilere kadar taşıyabilmek.Ta ki yeni Cumhurbaşkanı Abdullah Gül göreve gelene kadar orada Kazakistan Anayasasını çiynemek dahil (Anayasal düzenlerle sorunu var) hertürlü laik dayatmayı ve baskıyı kahramanca sürdürmüştür.Gül onu görevden alınca Ahmet Yesevi de bir rahat nefes aldı..Wayy e tabi Çetin Doğan da bu atanmışlığının hakkını vermiş ve kısa sürede Üniversiteyi kendi kışlasına çevirme başarısını da göstermiştir.

Bu muhteşem ikili de biliyor olmalı ki HUKUK belgeler üzerinden hayata geçer.Bir Askeri Muhtıra dahi bir kağıt parçasından ibarettir, zaten daha ötesi değil,ancak o kağıt parçasının hukuki mesuliyetini heralde bu mutlu mesut Pınar-Dani çifti gayet iyi biliyordur.Yüzbinlerce metrekarelik milyonlarca dolarlık arsaların tapusu da bir kağıt parçasından ibarettir ama ne denli değerli ve kıymetli bir hukuki vesika olduğunu bu pek muhterem ekonomi profesörleri anlayacak bilgi ve birikime sahiptirler sanırım.

“CD” diye basite almaya çalıştıkları şey esasen onca subayla birlikte ülkede kaos çıkaracak kendi F-16 larını düşürecek kendi Camiilerini bombalayacak ve yüzbinlerce insanı tutuklayacak planlar.ÇOK MASUM değil mi hemde ÇOOOOK!

Madanoğlu cuntasını deşifre eden MAHİR KAYNAK’ın elinde belge olarak ne vardı,bir teyp bandı 🙂

Şimdiler de bu DANİ-PINAR çiftine bir arkadaşları daha katıldı.O da meşhur ÇİÇEK ALBAY Dursun Çiçek’in kızı.O da babasının yummuş yıkanmış sütten çıkmış ak kaşık olduğunu üfürmek için yine wordpress’e sarılmış.Türkiye’nin en meşhur imzasının ISLAK KURU demeden peşine düşmüş.Türkiye babası Çiçek Albay‘ı kaos planları hazırlamakla hatırlayacak.

Oysa bu cd ve belgeler ele geçirildikten hemen sonra hem TÜBİTAK da incelenmiş ve orjinal oldukları resmi raporlar ile ifade edilmiş.Mahkeme Dani-Pınar çiftinin üfürmelerine değil bu bilimsel değerlendirmelere itibar edecektir.

 Ele geçen belgeler cd ler yazışmalar zaten zanlı sivil memurlar ve  subaylarca kabul edilmiş;

“Bu CD’ler bizim tarafımızdan hazırlanan CD’lerdir. Bu CD’lerin tamamı plan seminerinin bitmesine müteakip kozmiğe kaldırılmıştır. Bilgisayarımızda toplanan tüm word belgelerini, dosyaları, power point sunum ve yansıları bu CD’lere ben ve Melek Üçtepe aktarmıştık. Göstermiş olduğunuz CD’ler üzerinde; “OR.K.”na yazılı CD’yi net olarak hatırladım. Bu CD Ordu Komutanına verilmek üzere hazırlanmıştı. “K.Özel” yazılı CD’yi de hatırladım, bu CD’yi de yine Komutana özel olarak verilmek üzere hazırlamıştık…”

Davanın sivil zanlılarından Sivil Memur Üçtepe’nin de 1. Ordu Askeri Savcılığı’nda iki ayrı tarihli ifade tutanakları Balyoz davası ek klasörlerinde yer alıyor. Üçtepe, 25 Şubat 2010 tarihli askeri savcılık sorgusunda, tıpkı Sevilay Bulut’un ifadelerinde olduğu gibi K.ÖZEL ve OR.K.na yazan CD’ler hakkında detaylı bilgiler veriyor. Balyoz ismini hatırlamadığını ancak üst yazı plan dosyalarını hatırladığını anlatıyor. İfadesinin 3. Sayfasında 3. Paragrafta “GÜVENLİK HAREKAT PLANI ORİJİNAL BELGELER klasöründe ‘CD’lerin Kapakları’ adlı dosya içeriğinde yer alan CD’lerin resimlerini incelediğimde söz konusu resimler bizim plan odasında yapılan çalışmaların kaydedildiği ve arşiv amacıyla numaralanarak evrak odasına koyduğumuz CD’lerdir, evrak odasında kilitli çekmeceli demir karteks dolabının içerisinde muhafaza edilmekteydi.” diyor.

Gördüğünüz gibi ali baba ve kırk haramiler masalından öteye gidemeyen Pınar Dani üfürükleri de buhar olmuş gitmiş.Bir varmış bir yokmuş.Şimdilerde millet olarak böyle bir plan hazırlayan hazırlatan bu planda katkı yapan ve suça ortak olan her kim var ise suçluların cezalandırılması ve masumların da aklanmasından öte bir talebimiz yok….

 1. Mayıs 15, 2012, 10:17 pm

  CETIN DOGANIN DAMADI KIZINIMI BALYOZLUYOR, PEK ANLAMADIMDA..

 2. ruhi
  Nisan 15, 2012, 2:21 am

  arkadaslar bizim milletde birde boyle askere karsi asiri bir sevgi var genetikmdiir nedir artik bu hastalikdanda kurtulmak lazim ne demek oyle sevgi .bir muhendis bir doktor bir baytarda en az asker kadar degerli belki daha fazla.hal boyle olunca askerde biliyor bunu ne yapsak millet arkamizda olur diyorlar.gelgelim bu cetin midir cevizmidir adama arkadaslar is bu adamlarlada asla kalmamali bunlarin yedi sulalesini belleyip mesala 30 yil sonra bile olsa falan kisi cetin doganin torunu falan kisi yegeni falan damadi gibi bunlari fisleyip kirmizi dosyada saklamak lazim sonra allah muhafaza bunlar oc almaya falan kalkarlar bunlarin agizlarinin actirilmamasi lazim nasil peki dedeleri babalarinin yaptiklari surekli anlatilip rezil edilmeli bu sahsiyetlerde yoksa allahima bunlarin ellerine bi imkan gecse varya sulalemizi gomerler o akdar millet ve turk dusmanindirlar.

 3. BALYOZCU AİLE!
  Şubat 8, 2011, 8:20 am

  Çok masumdur bu Çetin Doğan öyle ki zulmünü taa orta asyaya taşımıştır.Kazakistan da Ahmet Yesevide üniversitesine başörtülü devam eden türk kazan uygur öğrenciler o geldikten sonra üniversiteye sokulmamıştır.Böyle ZALİM bir cuntacı işte..Allahından bulsun deliklerde çürüsün..

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: