Başlangıç > ATATÜRK GERÇEĞİ > Fransız tarihçi “Atatürk Mason”

Fransız tarihçi “Atatürk Mason”

Fransiz ulusal televizyona katilan, fransanin en büyük tarihcisi “Hadler” göre dönemin hükümetïnïn yarisi masoncudu, kemal dahil.

Fransız TV‘sinde Türkiye ile ilgili bir tartışma programı ve AB üyeliği konuşulurken,katılımcılar Türkiye’nin ortadoğuya masonluğu örettiğini cumhuriyeti kuran kadroların yarısının yine mustafa kemal‘in ve çevresinin de mason olduğunu söylüyor.Tabuların bir bir yıkıldığı şu günlerde yakın geçmişimizle ilgili konuşulmazları artık daha rahat konuşabiliyoruz.Bilişim çağında haberin ve bilginin bukadar hızlı yayıldığı bir dönemde tekno-devrimler kaçınılmaz.İşte bu paylaşımlar ile artık birçok şeyi vasıtasız aracısız sansürsüz elde edebiliyoruz.

İşte o video;


*Gizli Savaş Başladı facebook grubu çalışmasıdır
 1. UMUT
  Şubat 28, 2011, 10:08 pm

  şunu bir sorun kendinize.mustafa kemal mason localarını neden kapattırdı.ve mason olmadığını iddia etiğiniz menderes bu localarını neden tekrar açtırdı?

  • Nisan 16, 2011, 11:39 pm

   Yahudi Mason diktator Mustafa Kemal zaten mason localarini kapattrimamis, hatta kapatiyor gibi gosterib memleketin her tarafini mason ve mason localari ile doldurmustur. Kafir Mustafa Kemal’in mason localarini kapatiyor gibi gostermesinin sebebi ise o zamanlar halk arasinda Mustafa Kemal’e karsi muthis bir nefret olusmusdu ve mason oldugu git gide ayyuka cikiyordu.. Mason yahudi diktator Mustafa Kemal ve avanesi de halkin kafasini karistirmak icin “millete gostere gostere” mason localarini kapatiyor gibi gostermistir. Velakin kafir Mustafa Kemal hakikaten Mason localarina karsi olsaydi neden 1936’ya kadar beklesin ki?? zira hakikaten karsi olsaydi daha evvel kapatirdi, oyle degil mi?

   Neyse, yahudi diktator kafir Mustafa Kemal’in mason oldugunu dunyada bilmeyen kalmadi fakat bazi ahmaklar hala ortbas edeceklerini zannediyorlar.

   http://www.atajew.com

   • emre
    Şubat 5, 2012, 12:18 am

    Kapatiyor gibi gostermismis de aksini yapmis… hadi oradan Arap. Neredeydi bu memleketi dolduran mason localari? Fotograflarini goster, isimlerini say, adreslerini ver.

    Kafadan atarak milleti kandirabilecegini saniyorsun.

    Arap Milleti Ayakta Uyuyor.

   • Atilla
    Haziran 12, 2014, 10:47 am

    Eller aya sizler yaya. Acaba hangilerimiz kefere””kafir””Bre dinsiz imansızlar.Sizin taptığınız size, benim taptığım da bana.Atatürk vede gerçek Atatürkü sevenlerin tamamı Yesevi Öğretileriyle yoğrulmuş gerçek MÜMİN lerdendir. Balkanlar tamamı sonradan bazı zorlamalar olsa da temel anlayış Bektaşi yani HORASAN yani YESEVİ anlayışıdır.Bu yüzdende hala daha o bölgenin insanları 7 göbeğe kadar akraba evliliği yapmazlar.Boşanma kolay kolay yapılmaz, kız çocuklarımızı okutur mal gözüyle bakmayız.Kadının yeri her daim öndedir.Masonluğa gelincede gençliğinde girmiş lakin felsefe anlayışı uymadığı yani hizmet ettiği yönetimin yahudiler olduğunu anladığı için de ayrılmış daha sonrada 1946 devlet ve millet düşmanı oldukları için de kapattırmış ,yasaklamıştır.Bu yüzdende çok kısa bir zamanda o Yaradanın yanına gitmiştir.Lakin şu anda din kısvesi altında dinci masonlara ne demeli. Dünya siyonist teşkilatına hizmet edenlere ne demeli. Kimler olduğunu bilmen gerekir. Çünki sende onlardansın.UMUT denen o cahil de kalkmış Menderese laf atıyor.Bre cahil kimlerin açtırdığını bilmeden ne yazarsın.Seninde onlardan farkın ne acaba….Hem yahudi hem de diktatör diyen geri zekalı sen yezitin ta kendisisin.İslam adına din adına hz. Muhammed adına Hz. Hüseyini şehit eden kafasını kesen zihniyet. Kafir kim şimdi söyle ALLAH sız İmansız din düşmanı senin gibiler işte o masonların desteklediği şeyhler şıhların kulu olmuşsun.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: