Başlangıç > SINAVLAR/MATEMATİK > YGS’de şifre iddiaları çürüdü,aday kitapçıklarında doğru cevaplar farklı!

YGS’de şifre iddiaları çürüdü,aday kitapçıklarında doğru cevaplar farklı!

Bir dershane öğretmeninin “evreka” der gibi meydana zıplayıp efendim YGS nin şifresini çözüm şunlarla bunları topladım yan yana dizdim ahan da şifreyi çözdüm demesiyle fırtına biçiciler meydana fırladı gene.Ortada kopya çekildiğine dair tek bir somut bilgi dahi yokken eyvah yine kopya çekilmiş şöyle olmuş böyle olmuş demek için hiç de vakit kaybetmediler.

Oysa ben şimdi bu şifreyi çözdüm diye zıplayan şifreci dekoderci kendine dershaneci yada her ne halt diyorlarsa diyen zatlara sesleniyorum OSYM şuanda 1 milyon 700 bin kitapçığı internete veriyor.Alsın bir tanesini ve şifresini çözdüğünü iddia ettiği saçmalıkla cevapları bulsun da görelim.
Oysa OSYM kopyacıların rantını engelledi.her adaya mahsus özel kitapçık ve koduyla birlikyte bastı kitapçıkları yanlızca A B C D .. gibi dizmekle de yetinmedi soruların cevap şıklarının dahi yerlerini değiştirdi,her aday için adaya mahsus cevap anahtarı farklı seri numaralı kitapçık düzenledi,işte bu gelişmeler kopyacı çeteleri fena halde üzmüş olmalı ki şimdi karalama kampanyası ile OSYM nin bu tam güvenli sınav hedefini baltalamaya çalışıyorlar.Hatırlayın KPSS de ki kopya skandalında dinleme cihazlarından tutun da OSYM yi nasıl bir kumpasa aldıklarını hepimiz yakından görmüştük.Cevap anahtarları piyasada fink atıyordu ve yine şark kurnazlığu ile bu olayı da cemaate boca etmeye çalışmışlardı.Oysa suçüstü yapıldılar.

ŞİFRE İDDİALARI BOŞ ÇIKTI!

Evet hodri medyan,kitapçıklar şuanda bu adreste yayınlandı bir tanesini o üfürdüğün şifre ile çöz bakalım.

YGS KİTAPÇIKLARI.

Çözmeni bekliyoruz şifreci Şerife 🙂

 1. UMUT
  Nisan 4, 2011, 6:15 pm

  tc cumhurbaşkanı (çankaya noteri) ösym nin sitesinde sınav kitapçık ve cevaplarının yayınlandığını söylüyor ama sitede sadece soru kitapçıkları var oda sadece bir kaç ilin tümünün değil. bu nasıl bir devlettir ki kurumlarının birbirinden haberi yok….

  yazıklar olsun.olan çocuklarını dünya para verip dershaneye gönderen özel hoca tutan velilere ama daha çok yarış atı gibi kullanılan öğrencilere oldu.

  bu sınav iptal edilecektir….

 2. Fırat
  Nisan 4, 2011, 11:32 am

  Ne şifresi kardeşim abuk subuk şeylerle uğraşıyorsunuz.Adam ne diye şifre koysun her adayın kitapçığı farklı soruların cevap şıkları bile farklı hadi birini tutturdun ya diğer 1 milyon 699 bin adayın ki ne olacak.Atacaksanız destekli atın bari.

 3. gökhan
  Nisan 4, 2011, 10:08 am

  BEN ÇÖZDÜMM!! YGS KİTAPÇIKLARINDA DA GENEL BİR ŞİFRE VAR!!

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: