Başlangıç > GÜNCEL > Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a Tiyatroda çirkin sataşma!

Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a Tiyatroda çirkin sataşma!

SÜMEYYE ERDOĞAN’A ÇİRKİN SATAŞMA!

Ankara Devlet Tiyatroları’nda oyun sırasında Başbakan’ın kızı Sümeyye Erdoğan sahnede ki sataşma nedeniyle tiyatroyu terketti.

Sahnede müstehcenlik içeren hareketler sergilenirken oyunculardan birinin Sümeyye Erdoğan’ı farkedip sahneden kaş göz işareti ile sataşması neticesinde Sümeyye Erdoğan salonu terketti.

150 Polis oyunu terk etti

Sümeyye Erdoğan ile yanında ki kişilerin salonu terk etmesi ile toplu olarak oyunu izlemeye gelen bir polis grubu da Sümeyye Erdoğan’a sataşmadan sonra salonu terketti.

YORUM; Sipahipaşa rolünde ki Tolga Tuncer’in sataşması

Konu ile ilgili hiçbir bilgi olmadan çağdaşlık masalları üfürmeye başlamak yersiz.Oyuncu Tolga Tuncer’in taciz ve sataşması heralde gergedan beyinli olmayan herkesçe tepki alır.İnsan kendini kontrol edebilmeli.Karşında ki insan da oduncu Ahmet usta değil,belki sen ortaparmak işaretini rahatlıkla yapabiliyorsundur ama bu parmak bu insanlara sökmez.Herşeyden önce SANATÇI terbiyesi olacak insanda.

Sümeyye Erdoğan Yaşananları Facebook’dan anlattı;

Cuma akşamı iki arkadaş tiyatroya gittik. Ankara Büyük tiyatroda Genç Osman’a. İkimiz de başörtülüyüz ve bir tek orada yer kaldığı için en öndeyiz. Yolda gelirken de ağzıma bir sakız atmıştım ve bu benim için çok normal bir şey olduğu için tiyatro sırasında hala ağzımda olduğunun farkında bile değildim. Her şey gayet normal giderken oyunun orta yerinde (Yeniçerilerin göbek atarak alem yaptığı sahnede) en öndeki iki oyuncudan biri bir yandan bir ileri bir geri oynarken bir yandan da en öne geldikçe bana bakarak kaş göz işareti yapmaya başladı.
İlkinde ne olduğunu anlamadık. Sonrasında ağzıyla sakız çiğneme hareketi yapınca durum anlaşıldı. Fakat öyle yapmasa da durum belliydi, çünkü adam aslen sakıza değil, başörtüsüne takmıştı. Hem de Ankara Devlet Tiyatrosu’nda, hem de en ön sırada (!) … Bir de şarkının “halkın çoğu aç, azı toksa” kısmında “azı tok” derken bariz bir şekilde eliyle bizi gösterdi. Demek ki “başörtülü yobaz” ve “yüce tiyatrocunun önünde sakız çiğneyen saygısız” olmakla yetinmeyip bir de “çoğunluğun aç olmasının sebebi olan azınlık tok (protokolde oturmamızdan belli!)” olmuştuk! Bu ne cüret! Ne işimiz vardı bizim tiyatroda! Birkaç gidiş gelişte bu şekilde bizi rahatsız ettikten sonra bir yerde müziği ve oyunu kesip sahnenin önüne gelerek “pardon ben anlayamadım da sormak istiyorum, bu nedir??” diyerek sakız çiğneme hareketi yaptı!!!

TİYATRO OYUNCUSUNA VERYANSIN

Durun tekrar edeyim, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda, bir oyuncu, oyun esnasında, oyunu keserek seyirciden birine laf atıyor!!! Hem de ne için? (Sessiz ve gayet sıradan bir şekilde) sakız çiğnediği için! Allah aşkına dünyanın neresinde görülmüş böyle bir şey! Hangi profesyonel sahnede, profesyonel bir oyuncu seyirciden birinin ufacık bir ağız hareketinden dolayı oyunu kesip o kişiye ne yaptığını sorabilir?! Adama “sana ne kardeşim!” denmez mi?! Bütün seyirci tiyatro izlemek için bilet alıp oraya gelmişken, sen nasıl onları yok sayıp tiyatroyu bölersin?! Ve nasıl olur da böldüğün bir tiyatro oyununda, bütün seyircinin önünde, bir insana böyle saçma bir sebeple çıkışma hakkını kendinde bulabilirsin?!

MEDENİYETTEN NASİBİNİ ALMAMIŞLIK

Bu nasıl bir şımarıklık, nasıl bir kabalık ve faşistlik, hatta nasıl bir cahillik, ve medeniyetten nasibini almamışlık?! ( Ve kimse bana kalkıp da -bu çağda- tiyatroda normal bir şekilde sakız çiğnemenin oyuncuya saygısızlık olduğunu söylemesin! Biraz dünya görmelerini tavsiye ederim! ) Hem sanat camiamız değil miydi halkı tiyatroya, operaya çekememekten yakınan? O akşam görülen oydu ki mesele aslında o sanatçıların halkı oralarda istemiyor oluşu! Bu halkın kadınlarının yarısından fazlasını oluşturan başörtülüleri tiyatroda görmeye tahammül edemeyen sanatçı herhalde sakallıyı, köylüyü, göbeğini kaşıyanı ve bidon kafalıyı da görmeye tahammül edemez. Yani bu ülkenin yüzde 80’ini, yani halkı, tiyatroda istemez…

Ben sanatı seven, önemseyen, ve sadece izleyici olmakla kalmayıp hobi olarak uygulamasında da olan biri olarak bana o terbiyesizliği yapan oyuncuya diyorum ki, sen istediğin kadar (bir tiyatro oyununu bölecek kadar) başörtülülerden nefret et, görmeye bile -hele de sanatsal bir faaliyette görmeye- tahammül etme; dünyanın gerçeklerini değiştiremeyeceksin! Mesela ben sanatı sevmeye devam edeceğim, tiyatroya gitmeye devam edeceğim, ve bu sırada başörtülü olmaya da devam edeceğim! Bununla ilgili ne yapacaksın???? Önüne çıkan her başörtülüye bir şekilde laf atarak mı yaşayacaksın? Peki bunu yapınca o sebebi meçhul ve saçma nefretini kusup kendi egonu tatmin etmekten başka bir şey geçecek mi eline? Peki sen böyle hoşgörüsüz ve kaba bir tavrı sanatın neresine sığdırıyorsun? Madem sen (önünde sakız çiğnenemeyecek kadar) yüce ve saygıdeğer bir sanatçısın, nasıl olur da insanların giyim tercihlerinden dolayı (asıl sebebin sakız olduğuna inanacak değilim!) onlara yüzlerce seyircinin önünde laf atıp onları üzecek kadar hoşgörüsüz, kaba, sığ düşünceli ve çağın gerisinde kalmış olabilirsin?! Hani sanatçılar moderndi? Hani sanatçılar özgürlükçüydü? Hani sanatçılar duygusal ve insan-severdi? İnsanı seven biri bir insana böyle davranamaz! Ve bir sanatçı da böyle bir hareketi yapamaz!

O yüzden de, ne sen, ne de sanat camiamızda maalesef çokça rastlanan senin gibileri, saygıdeğer sanatçılar değilsiniz! Ve son olarak; başörtülülere, ve sizden farklı olan herkese, alışsanız iyi olur! Çünkü biz hep burada, gözünüzün dibinde olacağız! Ve ben sizle kavga ederek yaşamak istemiyorum! Benim dinimden bile olmayanların ülkelerinde yapabildiğim gibi tanımadıklarıma bile tebessüm ederek ve selamlaşarak huzurla yaşamak istiyorum! İnanın siz de daha huzurlu olacaksınız…”

 1. terro
  Nisan 16, 2011, 4:40 pm

  tolga kardes ömrün uzun alkışın bol olsun yoluna devam,,,zamanla öğrencekler tiyatroya nasıl gidilir neler yapılmaz kusura bakma sen,

 2. benarda
  Nisan 16, 2011, 3:36 pm

  tiyatroda sakız çignenmez telefon kapatılır temiz duzgun kıyafetle gidilir tiyatro bir kulturdur oda parayla olmuyor ne yzakıkkı summeyye hanım olayın senın bez parçanla ılgısı yok

 3. sercan
  Nisan 16, 2011, 9:52 am

  sanat özgürlük demektir.eleştiri demektir.e bunlar alışmış küçücük bir tepkiyi bile kaldıramamaya (babasına çekmiş) zaten gelmesin bunda sonra da tiyatroya da nasıl olsa bu ülkenin tek sahibi gibi davranıyorlar tiyatro onlara gitsin .
  yakında tiyatroda özelleşir hz. sümeyye (!) yüzünden, o zaman hükümet istediği oyunu istediği şekil de istediği insanlara verir.sanattan anlayan bir SÜRÜ de o oyunu seyreder.

 4. sercan
  Nisan 16, 2011, 9:45 am

  ağızda sakızdan turban çıkartan zihniyeti ve bu zihniyetle ülke yönetenleri ve yönetilenleri neyse….

 5. kendini fcker
  Nisan 15, 2011, 8:27 am

  ne kadar gerizekalı insanlarsınız siz, beynininizi örümcek agı kaplamıs… ..edit…

  *EDİT:Küfürlü mesajlara izin verilmeyecek

 6. serdar arslan
  Nisan 15, 2011, 5:42 am

  sümeyye’ye hakaret eden densiz demek. seni pis yalaka… seni pis yandaş…. seni leş dalkavuk… seni adi şakşakçı…

  • Nisan 15, 2011, 4:29 pm

   Ulan zibidik, densiz demek yerinde ve normal hareket edemeyip patavatsızlık yapmaktır. Ki yapılan da tam olarak budur. Neden yalakalık oluyormuş? Haksızlık başbakan kızına olunca görmezden mi gelinecek. Rezillerin anlayışı bu herhalde…

  • Nisan 15, 2011, 4:36 pm

   Serhat sen insanlara küfrederek kendini yükseliyor mu sanıyorsun? Bu ruh haletinin acilen tedavisi gerekir. Bir uzman hekim olarak seni uyarıyorum. İstersen muayenehaneme gel, tedavi ol. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine gel Serhat hekime muayene olacağım de. Bu yeterli…

 7. terro
  Nisan 14, 2011, 7:19 pm

  tolga kardeş keşke yapmasaydın öyle bişey ,belki ilk kez tiyatroya geliyordur sümeyye hanım tamamen soguyacak tiyatrodan

  • Nisan 15, 2011, 4:31 pm

   Senin Tolga kardeşini de seni de. İlkel herifler. Başörtülülerin başörtüsüne kurban olun. Sakız çiğnemek dünyanın hiçbir yerinde bir tiyatroda sahne kestirmez. Paris’te tiyatro izlerken yanımdaki bayan diplomat sakız çiğniyordu. üstelik de zaman zaman cak cuk diye sesler çıkarıyordu…

   • babacan
    Nisan 16, 2011, 10:33 am

    başörtülülerin başörtüsüne kurban olurum, başımla beraber. tamam burada hemfikiriz. ailemde başörtüsü nedeni ile eğitim almakta problem yaşayan insanlar da var. fakat sana içtenlikle bir soru sormak ve aynı samimiyet ile cevap vermeni isterim. neden bu sorunu çözmüyor 8 senedir. bak milletvekili adaylarına. bir tane başörtülü aday gösteremedi. başka konularda gösterebildiği cesaretin yüzde birini neden bu konuda gösteremiyor. 20 senedir milli görüş için çalışan bir insanım. milli görüş gömleğini çıkarmakla övünen bir zihniyet, başına çuval geçirilmeye mahkumdur. bu işler tribünlere artistlik amaçlı one minute söylemleri ile olmaz. tavşana kaç, tazıya tut politikaları ile olmaaaaz. sen müslüman katili israil başkanını TC tarihinde ilk defa meclise davet edeceksin, meclis kürsüsünden saatlece konuşturacaksın, konuşmasını ayakta alkışlayacaksın… eee sonra seçim zamanı one minute çıkışını yapacaksın. daha geçen günlerde fransa başkanı sarkozy ib..nesi ülkemize geldi. uçaktan inerken cak cak sakız çiğniyo diye melih gökçek inat olsun diye adamı uğurlarken sakız çiğnemedi mi? ülkemizden ayrıldığının ertesi günü fransız uçakları libya yı vurmadı mı? neyse söylenecek çoook şey var ama değmez. özetle, bu hükümet tavşana kaç tazıya tut siyaseti ile ikili oynamaktadır. dinine bağlı bir müslüman olarak ALLAH a havale ediyorum.

 8. gtt
  Nisan 14, 2011, 6:37 pm

  ülkenin her alanda anasını ağlatmaya devam…ak partinin elini atmadığı yer kalmadı..içten içe çökertiyolar ülkeyi…sümeyye hanım sen önce git tiyatro izlemesini öğren ondan sonra git izle tiyatronu öyle en ön sıraya geçip şakkıdı şakkıdı sakız çiğnenmez öğretmedimi bunu sana amerikada fethullah deden..ama başka şeyler öğretiyolar dimi?? bu ülkeyi nasıl yobazlaştırız,nasıl satarız,nasıl çökertiriz,nasıl böleriz,hangi parçasını kürdistan devleti yapsak,hangi parçasını ermenilere versek,hangi parçasını amerikaya versek…işte bunlar öğretiliyor malaseff….hey gidi türkiyem ne hallerdesin..utanıyorum gerçekten geldiğimiz bu durumlardan.atamızın kurduğu cumhuriyetimizin geçmişine bakıyorum ve utanıyorum !!!!!!!

  • Nisan 15, 2011, 4:33 pm

   Ak Parti iktidarında ülkenin yüzü güldü. Hainler, vatanı içten içe sömürenler, PKK ile işbirliği yaparak Doğu Anadoluyu UYUŞTURUCU PAZARI haline getirenler, ve bu işi üniforma ile yapanlar hep temizleniyor. Yoksa sizin bu Ak Parti düşmanlığınızın altında bu sahalarda bulunmanız ve kemiklerinizin kesilmesi mi yatıyor, mertçe söyleyin de bilelim…

   • Filiz
    Nisan 30, 2011, 12:47 pm

    Ak parti sayesinde pkk tavan yaptı,doğuda olayların artmasını sağladı .Ülkeyi parselleyip sattı ,yetmedi İstanbulla kanal açıcakmış önce işsizlere iş versin açın karnını doyursun.Kızına terbiye vermeyi de unutmasın çok sevdiğiniz o şahıs….

 9. akp
  Nisan 14, 2011, 4:07 pm

  sakallıyı, köylüyü, göbeğini kaşıyanı ve bidon kafalıyı da görmeye tahammül edemez….

  Cümlesinde halka bidon kafalı ,halkın %80 nini böyle tarif eden biri gerçekten babasının kızıdır.

  • Nisan 15, 2011, 4:38 pm

   Lafı dötünden anlamak ta budur işte… Ulan o bidon kafalıyı sizin Bekir Coşkun denilen hıyar kafalı söylüyor. Tayyip beyden başka da ona bu sözleri yüzünden çıkışın bir tek siyasetçi çıkmadı. Devlet Bahçeli tırstı, Tayyip erkekçe gürledi. Yuh ulan halâ utanmadan çarpıklık yapmak istiyorsunuz… Çarpılın emi.

 10. jocus
  Nisan 14, 2011, 2:52 pm

  HeLAL olsun tolga kardeşim benim 😀 adamım bir tanesin sen

  • Nisan 15, 2011, 4:39 pm

   Tolgaya temiz bir sopa atacaklarmış duyduğuma göre. Yardım etmek istersen orda ol…

   • Filiz
    Nisan 30, 2011, 12:51 pm

    Tehdit etmek tam akp zihniyeti hep tehdit kolaydı sanki hadii yapda görelim o paçalarından akan zekanın karşısında durmakda bizim 1.görevimiz

 11. deniz
  Nisan 14, 2011, 2:17 pm

  Ne günler yaşıyorus.. Kız resmen üstüne alınmış herşeyi, başörtüsünü de kendi sorun haline getirşmiş kimsenin tınladığı yok..problemin nerde olduğu ve kimin çıkardığı okadar aşikarki bide utanmadan bi sanatçıya laf atıyor..Keşke tiyatroda oturma kurallarını bi bilebilse..nese Amerikada öğrenememiş sanırım dönünce anlatırlar ona, Fettullah babasıda orda ya hani, hatta dinimizde sakız çiğnemesinin caizz olmadığınıı söler falann:):):):)….

  İslamic insan, seni Allah’ına hawale ediyorum, we şükrediyorum beni senin gibi asalak yaratmadığı için… Başbakanın kızıı da babası gibi iyi laf yapıyor maşallah, Amerika’da iyi bi eğitim aldığı belli..keşke biraz daha dürüst olsada babalarının ÜLKEyi sattıklarını da böle güsel anlatsa HALK’a… Ahhh canım ülkemm sen neleree Kaldın..

  Yırtınsanız da Atatürk’ümün kurduğu Cumhuriyet’i yıkamıycaksınız, istediğiniz çirkilikleri yapın..

  • Nisan 15, 2011, 4:41 pm

   Kur’ân’da bir ayet-i celîlede şöyle buyurulur: “Allah nurunu tamamlayacaktır. Velev ki kâfirler istemese de. Allah dinini muhafaza edecektir, velev ki müşrikler (Atatürk gibi putlara tapanlar) bunu hoş görmese de…

   • agu
    Nisan 15, 2011, 9:42 pm

    Serhat Bey,
    Para ile imanın kimde olduğunu bilemezsiniz. Bizim kültürümüzde ölen kişiye saygı ve arkasından konuşmamak diye bir güzel adap vardır;siz orayı kaçırdınız herhalde…
    Bugün babanızın kim olduğunu biliyorsanız bunu Mustafa Kemal’e borçlusunuz. Ben maalesef bu yüce insanı yakından tanımadım, bilemem. Ama Onu dua ederken gördüm, fotoğraflarda… Ben bir düşünün derim, size büyük iyiliği dokunmuş biri hakkında gıybet edip büyük günahlar altına giriyor olmayasınız.
    Gıybeti de bence Kur’an-ı Kerimden “oku”yun, eminim yazdıklarınıza pişman olacaksınızdır… Neyse ki Rabb’imin merhameti sonsuz…
    Yazı da az biraz olsa neyse; ama çok taraflı… Farkettiyseniz de bir siz farklı düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

 12. deniz
  Nisan 14, 2011, 2:16 pm

  Ne günler yaşıyorus.. Kız resmen üstüne alınmış herşeyi, başörtüsünü de kendi sorun haline getirşmiş kimsenin tınladığı yok..problemin nerde olduğu ve kimin çıkardığı okadar aşikarki bide utanmadan bi sanatçıya laf atıyor..Keşke tiyatroda oturma kurallarını bi bilebilse..nese Amerikada öğrenememiş sanırım dönünce anlatırlar ona, Fettullah babasıda orda ya hani, hatta dinimizde sakız çiğnemesinin caizz olmadığınıı söler falann:):):):)….
  İslamic insan, seni Allah’ına hawale ediyorum, we şükrediyorum beni senin gibi asalak yaratmadığı için… Başbakanın kızıı da babası gibi iyi laf yapıyor maşallah, Amerika’da iyi bi eğitim aldığı belli..keşke biraz daha dürüst olsada babalarının ÜLKEyi sattıklarını da böle güsel anlatsa HALK’a… Ahhh canım ülkemm sen neleree Kaldın..

  Yırtınsanız da Atatürk’ümün kurduğu Cumhuriyet’i yıkamıycaksınız, istediğiniz çirkilikleri yapın..

 13. kristo
  Nisan 14, 2011, 11:33 am

  Tiyatrocu olmak Başbakan kızı olmaktan daha fazla yetenek ve özveri ister…helal olsun tolga kardeşe o oyunu oynarken orası senindir ,git sakızı evinde dizi izlerken çiğne…

 14. babacan
  Nisan 14, 2011, 9:31 am

  Cuma akşamı iki arkadaş tiyatroya gittik. Ankara Büyük tiyatroda Genç Osman’a. İkimiz de başörtülüyüz ve bir tek orada yer kaldığı için en öndeyiz.

  yalana bak. şimdi salon tıklım tıklım dolu. bir tek en önde boş yer var öyle mi? vah vah vah. demek oraya oturmak zorunda kaldınız öyle mi? yazzzzııııkkkkk. iki seçimde akp ye oy verdim. ama bidaha yemezler.

 15. Pınar Fidan
  Nisan 14, 2011, 8:26 am

  Evet oyuncu önünde sakız çiğnenmeyecek kadar yüce bir insandır! Bilmiyorsan öğrenirsin böyle! Çiğnersen lafı da yersin öyle! Takmış “başörtülü olduğum için, sakız çiğnediğim için bana sataştığına inanmıyorum”, ya sanki senden başka başörtülü izleyici gitmiyor oyunlara. Niye onlara değil de sana sataştılar o zaman! Karnı tok olan azınlık meselesi yüzünden olmasın…

 16. ela
  Nisan 14, 2011, 7:15 am

  ben bu insanları anlamıyorum,burda başbakanın kızı suçlu kim olduğunu bilmiyor herhalde devleti yöneten kişinin kızısın birde kapalısın senin sakızla orda ne işin var hadi bunların hepsini bir kenara attık en ön sırada oturuyorsan hareketlerine biraz daha dikkat edeceksin kim olursan ol!bende kapalı bir bayanım ama ağzımda sakızla ortalıkta gezin miyorum….önemli olan başını kapalı veya açık olması degil nerde nasıl davranman gerektiğini bilmendir,çok kapalı insanlar varki başı açık insanlardan beter çok başı açık bayan varki kapalıyım diye gezenlerden daha ahlaklı….bu insanlar kendilerini bişey zannediyorlar nolmuş yani başbakanın kızıysan herkes sana köle mi olacak……………………

 17. ralli
  Nisan 13, 2011, 10:08 pm

  en ön sıraya oturuyosan sakızda çiğneme ablacım bir başbakan kızı olarak güzel olanı yap

 18. Başkası baksın diye gül çiçek açmaz.
  Nisan 13, 2011, 6:03 pm

  Yazı, başkası için yazılmaz. Rilke ‘Genç Şaire Mektuplar’a şöyle başlar: “Şair, ıssız bir adada kalmış olsa da, rüzgarın biraz sonra sileceğini bilse dahi gene kumsaldaki kumlara mısralarını yazan adamdır.”

  Başkası baksın diye gül çiçek açmaz. Sanat sanat için değildir. Halk için de değildir. Kimin içindir peki? Anlayan içindir. Varsa…

 19. yasmn
  Nisan 13, 2011, 9:59 am

  İslamiC orta çağdan kalmasın sanırım,ne demek kapatıcaksın nerde yaşıyosun kimsin sen?Küstahlığın bu kadarı ya.

  • islamiC
   Nisan 13, 2011, 10:56 am

   Sen kimsin..?
   Devlet tiyatro oyuncularını beslemek zorunda mı? tiyatroya meraklılar ise gitsinler kendi tiyatrolarını kursunlar.
   Devlet memuru bir tane kerhane kadını var mı?
   Kerhane kadınlarına da memur maaşı mı verilsin?
   Bu tipler sanat yapacaklarsa ki yaptıkları şeyin sanat olup olmadığı da tartışılır kendi imkanları ile yapsınlar
   Devlet bu insanların BOĞAZINI bakmak zorunda mı?
   Benim vergimle bu adam benim insanıma bir de küstahlık yapacak
   Hadi oradan adamın alnını karışlarlar.

   • agu
    Nisan 15, 2011, 9:56 pm

    Bir şımarık kız yüzünden bunca insanın ekmeği ile mi oynanacak yani… Nedir bu?
    Sizin tiyatro ile bir ilişkiniz olmayabilir; peki tiyatro sevenler ne yapacak…
    Devlet Tiyatroları, çoğu özel tiyatrodan daha kaliteli eserler ortaya çıkarıyor… Biletler satışa çıktığı gün tükeniyor… Bu oyun üç yıldır sahneleri doldurup taşırıyor… Bu kültüre sahip değilseniz gitmezsiniz olur biter; ama bizim elimizden bu hakkı alamazsınız…
    Ankara’da daha büyük salonlara ihtiyaç olduğunu tartışmamız gerekirken olduğumuz noktaya da bakın… Ne acı…

 20. black3469@hotmail.com
  Nisan 13, 2011, 8:56 am

  senin oyunculuğunuda,seni de,……………………………………………….O.tobus Ç.ocukları…

  • izleyici
   Nisan 13, 2011, 2:04 pm

   Sevgili black3469 siz terbiyeden bahsederken burda nasıl küfür etme hakkına sahipsiniz???* Saygı sınırını bilmelisiniz. bu oyunun doğaçlama olduğu sümeyye hanım hariç herkes tarafından biliniyor…Bu tamamen bi yanlış anlaşılmadır. o oyun oynanırken bizde salondaydık ve kesinlikle sümeyye hanıma yönelik özel bişey yoktur hatta kendisinin sümeyye hanım olduğundan bile haberi yoktur.

 21. Nisan 12, 2011, 3:03 pm

  merhaba bazen ınsanlar ölçuyu kaçırıyor ınsanlara hakretı benımsıyor kendılerınde bu hakkı göruyorlar

 22. manifesto
  Nisan 11, 2011, 6:42 pm

  Ya bu oyuncu demeye şahit ister koyuncu demek ki,oyunu falan bırakmış Sümeyye Erdoğan’ı kesiyormuş.Baksana sakız çiğnediğini falan fark edecek kadar Sümeyye Erdoğan takıntısı olmuş.Hımmm en önde protokolde bir Türbanlı var ben buna nasıl çatayım diye aranmış kendi kendine.Bulmuş belasını.
  Aferin Sümeyye oyunu terk etmekle babanın kızı olduğunu gösterdin.Tebrik ederim ve bu MAMUT beyinli oyuncuyu da kafana takma..

 23. sosyalbilgilerim
  Nisan 11, 2011, 6:09 pm

  Son zamanlarda Türkiye’de Ak Partiye ve Hükümete laf atmak hakaret etmek moda oldu…Ama merak etmeyin son çırpınışları bunlar…..

 24. Okan
  Nisan 11, 2011, 11:47 am

  bu oyuna bende gittim adam tam bir dengesiz burda önemli olan başbakanın kızı deqil o hareketleri bir bayana yapması aynısı bendede oldu bayana resmen önünü doğrulttu bence bu adam tiyatrodan çıkmalı. Bir bayana yapılmayacak hareketleri yapıyor. ‘İzleyici’nin yaptıqı yoruma bakın kendisine yapılsa…

 25. izleyici
  Nisan 10, 2011, 6:23 pm

  Aşağıdaki yorumumda görülen yazım hatalarını lütfen sinirden ellerimin titremesine veriniz.

 26. izleyici
  Nisan 10, 2011, 6:21 pm

  Olayı bilip bilmeden birine şerefsiz diyebilmek nasıl bir cahilliktir düşünmek istemiyorum. Bu oyunu defalarca izlemiş biri olarak göz kırpma ve seyirciyle birlikte bir kaç söz söyleme sahneleri oyunun kendinde mevcuttur. Ama bunu anlayamayacak kadar sanattan uzak kişiler şu davranışlarla kendilerine güldürürler ancak. Tiyatronun gelişmediği bir ülkede toplum da gelişemez. Maalesef ki toplumuzun gelişmeyi istediği de yok. Bahsi geçen oyuncunun başına bir şey gelirse onun yanında gerekirse sokaklara dökülmeye hazırız. Şu olanları okuyunca inanın ben utandım. Türkiye neden bu kadar hızlı alçaldı?

 27. kimse kim
  Nisan 10, 2011, 3:51 pm

  henüz dahi anlamındaki “de”yi bile ayrı yazamıyorsunuz…
  sizce olayı yanlış anlamış ya da yanlış anlatıyor olabilir misiniz? bence öyle…

 28. ****
  Nisan 10, 2011, 1:37 pm

  geri kafalı insanlarla bu ülke hiçbir yere gitmez bakınız şekilA…

  • sevda
   Nisan 11, 2011, 4:12 pm

   yok öylede böylede…kardeşim sanatçı işine konsantre olsun ne yani…bende meslek sahibi insanım ama tiyatro sinema vb yerlerde gerçekten rahat nefes almak istiyorum kafamı dağıtmak istiyorum ağzımda gayet kibarca sakızda olabilir / mısırda olur yani…nedemek cnm yani keyif almadıktan sonra o oyun ne işe yararki kasıntı oturup izle bakalım ne zevk alıyorsun…

   o tepkiyi bana bir oyuncu yapsa…ben halktan birisi olarak orayı terketmem oyuncuyla bir güzel muhattap olurdum…haddini bilsin..

 29. UMUT
  Nisan 10, 2011, 12:44 pm

  islamic insan haklarına saygılısın ama kişisine göre.
  sitede mustafa kemal’e küfür edilirken nerelerdeydin?

 30. İslamiC
  Nisan 10, 2011, 7:40 am

  Şerefsizlik bu,nasıl oyuncu bunlar.Bir Başbakan kızına veya bir vatandaşa nasıl sataşma hakkını buluyor nerede palazlanmış bunlar.Besle kargayı oysun gözünü
  Kapatıcaksın bu devlet tiyatrosunu devlet bir de bu zibidilere para veriyor
  Tiyatro istiyorlarsa kendileri kursun devlet bu asalakları beslemek zorunda mı
  Üzülmeyiniz Sümeyye Hanım biliyorsunuz ki bir hep birlikte sizinleyiz.

Comment pages
 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: