Başlangıç > GÜNCEL > MHP’de iki yeni kaset daha bu kez,İhsan Barutçu ve Bülent Didinmez izle

MHP’de iki yeni kaset daha bu kez,İhsan Barutçu ve Bülent Didinmez izle

“BOZKURT MASKELİ ÇAKALLARIN PARTİMİZİ İŞGALİ BİTMEDİKÇE KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ…

MHP İŞGAL ALTINDADIR …”

Farklı Ülkücülük isimli site Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez İstanbul İl eski Başkanı ve İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Barutçu’ya ait seks kasetlerini yayınladı.

Bu kez farkliulkuculuk1.wordpress.com ismini kullanan sitede Devlet Bahçeli ve ekibinin istifası isteniyor.

Görüntülerde Bülent Didinmez ve İhsan Barutçu’nun kendilerinden 30 yaş küçük üniversiteli kızlarla birlikte oldukları görülüyor.

Bülent Didinmez’in birlikte olduğu kız öğrenciye MHP’nin parasıyla 06 EBD 16 markalı bir 4×4 araç aldığı iddia ediliyor.

 1. Mayıs 25, 2011, 7:03 pm

  selam arkadaslar sakin olalim ya eger herkse sakin kafa ile düsünürse eminim dogrulari bulacaktir.

 2. Burcin Toprak
  Mayıs 24, 2011, 10:47 am

  Reis sen evdeki hanimlara bir sor bakalim Burcin Amcayi taniyorlarmi,yemin ettirmeyi unutma ama ha Kuran uzerine el basarak!

  Namussuz alcak irz dusmani reziller, Milletin nikahli karisinin evine girip kamera yerlestirip film cekip sonra o kamerayi geri alip utanmadan yayinliyorsunuz, sonra bir de meydanlarda veya buralarda itler gibi havliyorsunuz.

  EYYY YUCE TURK MILLETI!

  Bu mevcutlari en fazla %10 olan, firsat bulunca Menemen,K.Maras ve Madimak’ta HAYVAN OGLU HAYVAN olduklarini ispat eden, 90 Yildir biz ama sagci ama solcu,ama musluman, ama alevi,ama sunni, hatta hristiyan, ama Yuregi sevgi dolu, insancil, Ordusunu/Milletini/Kemalini seven %90lik GERCEK TURK MILLETINE bir turlu huzur vermeyen AZILI AZGIN AZINLIK YOBAZLARI artik bir daha asla HAVALAYAMAYACAKLARI sekilde itlaf etme zamani gelmistir!

  Hele bir su secimde defolup gitmelerini bekleyelim, ama bu tur kasetler gibi, cift oy verme, oy calma yontemleri gibi namertce YOLLARLA YINE IKTIDAR OLURLARSA GAZAMIZ MUBAREK olsun diyorum.

  Ben kapilarina isaret koymaya basladim, hepinizi davet ediyorum benzer hazirliga!

  • Mayıs 24, 2011, 4:49 pm

   Ne kaset(ki edepsizce çekilmiş), ne iftira, ne üste gelmeler, ne kışkırtmalar, ne hakaretler, ne müneccimlikler görsek de asla ve asla davamıza sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceğiz ! Çünkü bizler adına kötülemek amaçlı “reis” yazmış olan onun bunun çocuğu sıfatlı kimseler gibi hayvani değil, insani düşünen, vicdanı ve haysiyeti olan, onurlu ve zerre lekesi olmayan bir davanın çocuklarıyız. İdam yasağı, özellikle böyle ortalık kızıştırıcılara ve insanların eşleriyle münasebetlerini bir ülkeye izletme çabasında olan ahlak bilmez piç kurularına karşın tekrar getirilmelidir ! Bu konuda elimizden geleni yapacağız ve hiç kimsenin mağduriyetini kabullenmeyeceğiz ! Namus bekçiliğine soyunan gavatlar önce kendi evlerinin içinde bekçilik etsinler. Kimbilir kızları kaç herifin koynuna giriyordur. Aynı şey ampulcülere bile yapılsaydı aynı tepkiyi verirdik, ama zaten onlara yapılmaz. Mikrop mikroba ne yapabilir ki ? Allah partimize ve liderimize yardım etsin diliyorum. Çünkü bu millet senelerce namussuzlara oy vermekten hiç gocunmadı, şimdi ise namuslu kesilirler malum.

 3. Reis
  Mayıs 23, 2011, 1:45 pm

  @coşkun >>> Sanırım senin adının başına tecavüzcü eki gelmeli!.. Kasedi yayınlayanlar olmasa bugün hala saf milleti kandırmaya ve vatan millet sakarya-din iman ayakları yapmaya devam edecektiniz. Halen öylesiniz ama millet yutmaz bunları!.. Sizin Oskar a başvurmanız lazım, film piyasası dururken ülkeyi ele geçirmeyi falan aklınızdan geçirmeyin!.. Millet uyandı, kim milliyetçi, kim ahlaksız ortada!..

  • Mayıs 23, 2011, 2:18 pm

   Bir insana da tecavüz suçlaması yaptın 🙂 senin ağzına ilk lommayı ampulcü başbakan mı verdi yoksa ? edebi nereden aldığın belli gibi sanki 😉

   • Reis
    Mayıs 24, 2011, 10:02 am

    Ruh hastası mısın sen???

 4. Reis
  Mayıs 23, 2011, 1:42 pm

  @RAGİP ŞİŞMANOĞLU >>> Abdest in ne zaman alınacağını biliyorsan öncelikle senin gibilerin boy abdesti alması lazım!… Bu rezilliğin üzerine bir de tövbe falan edip Allah’a yalvarmanız lazım!.. Daha ne yüzle abdest, din-iman ayakları yapıyorsun??? Sizin abdestinizin ne olduğunu tüm millet gördü!.. Sarhoş gibi konuşma bence, abdest alacak olan sensin!..

 5. Reis
  Mayıs 23, 2011, 1:39 pm

  İşin ilginç yanı bu rezilliği yapanlardan biri “AİLEDEN SORUMLU”… Allah böylelerinin eline aile gibi kutsal değerleri düşürmesin, kendi ahlaksızlıklarıyla yerlerine oturacaklarına halen “özel hayat” falan diye sağa sola saldırıyorlar!.. Bu sayfada onları savunacak kadar ahlaksız olanlar da cabası!.. Madem yaptınız bi rezillik, ses çıkarmadan oturun efendi efendi. Barajı da geçemeyeceksiniz zaten, bari oyları BBP ye verin de ülkücüyüz lafınız yalana çıkmasın. Ama oylarınız bile kirletir o merhum Muhsin Yazıcıoğlu nun güzel partisini. Siz en iyisi Haydar Dümen in çatısı altında yeni bir parti kurun, evet evet bu güzel olur bence. Haydar Dümen ve Kasetçi destekçileri :)))

 6. Reis
  Mayıs 23, 2011, 1:34 pm

  “İNADINA MEHAPE diyen Nuri Alço’lara!..” Hiç şaşırmadım, sizden de o beklenir zaten!.. Zaten sizin gibi aklı şeyinde olanlar yüzünden o partiniz o halde ama çok şükür sayınız baraja yetmez. Gerçek ülkücülük, gerçek milliyetçilik “DAVASI UĞRUNA TÜRLÜ İŞKENCELERE KATLANAN, TÜRKİYE SEVDALISI MUHSİN YAZICIOĞLU REİSİ” ÖRNEK ALMAKLA OLUR!.. Ahlaksızları, içki-kumar, kadın-kız düşkünü mafya bozuntularını örnek alarak ya da yüzsüzce savunarak değil!.. Nuri Alço bile sizin gibi o ahlaksızları savunmaz, reziller!..

  • Mayıs 23, 2011, 2:17 pm

   Yoksa şimdi de “ben alperenim” diyerek rahmetli MuhsinBey’in partisine de mi hakaret ettireceksin. Senin amacın belli oldu, birilerine bok atıp güya onlardanmış gibi görünüp milletin gözünde “sizinkiler bu kadar cahil” dedirteceksin . çok mu akıllısın 😀

   • Reis
    Mayıs 24, 2011, 10:13 am

    Senin gibi mal olmadığım kesin!.. Müllet de mal değil senin gibi!..

 7. Reis
  Mayıs 23, 2011, 1:27 pm

  @asilkan_ceyhan : ipini koparmış it gibi sağa sola saldırdığından senin de o Nuri Alço’lardan olduğun anlaşılıyor!.. O ahlaksızlığı yapanlara o kadınların kızların verildiğini nerden biliyorsun??? Sizin Alço’lar gitmiş olmasın onların ayağına!.. Şimdi küçük emrah lık yapmana gerek yok. Şunu bilki, her verileni senin gibi yarım akıllılar alır, onların da ne halde olduğu malum!.. Sen bence dışarı falan çıkma, senin gibilerin yeri pavyonlar 🙂

  • Mayıs 23, 2011, 2:14 pm

   vayyy, oğlum bu hakaret ve iftira seni kaç yılla yargılatır bilmem 😀 birkaç gün içinde görüşürüz ;9

 8. Reis
  Mayıs 23, 2011, 10:30 am

  Masum ayağı yapan “Küçük Emrah” mehape lilere!.. Yesinler sizin masumiyetinizi, ağlatacaksınız bizleri. Partinin en önemli isimlerinin yarıdan çoğunun kasedi çıktı, daha ne yüzle sağa sola çamur atıyorsunuz beee??? AKP mi oynadı o kasetlerde? Kimi kandırmaya çalışıyorsunuz? Suçunuzla oturun!.. Allah’ın adaleti işte, sürekli hayatlarını sağa sola çamur atarak geçiren partilerin pisliklerini Allah birer birer gün yüzüne çıkarıyor. Benim asıl üzüldüğüm konu şu; gerçek ülkücü ve milliyetçiler bu pisliği affetmeyip hesap sorar ama partinin milliyetçilikle alakası olmadığından pisliği savunacak ve sağa sola çamur atacak kadar düşmüş seviye. Ne diyelim, hiç şaşırmamak lazım!.. Nuri Alço’lar, Tecavüzcü Coşkunlar anlayabilir sizi 🙂

 9. Reis
  Mayıs 23, 2011, 10:20 am

  Kendi içindeki pisliklerini temizleyeceklerine utanmadan sağa sola çamur atıyorlar!.. Gerçi utanma olsa o ahlaksızlığı yapmazlardı ya!.. Şimdi de şantaj yapıldı diye masum görüntüsüne soyunuyorlar. Ben diyorum ki; Allah siyasetteki iki yüzlü ve ahlaksız pislikleri milletin gözünün önüne serip milleti uyandıranlardan razı olsun!.. Onlar olmasa içki-kumar, kadın-kız tutkunu mafya bozuntuları “vatan millet sakarya” ağızlarıyla daha çok kandırırdı bazı safları!.. Şimdi en azından büyük çoğunluğu uyanmıştır da kim ülkücü, kim mülliyetçi tam anlamıştır. O ahlaksızlığı savunanlar gerçek ülkücü ve milliyetçi olduklarını düşünüyor iseler sokağa çıkmasınlar!.. Parti diye savunmaya çalıştığınız toplulukta kasedi çıkmayan adam kalmayacak neredeyse!..

  • Mayıs 23, 2011, 2:13 pm

   Belki bir gün senin annenle de kasedi çıkar bu adamların ha 😉 ÖYle çok yırtındığına göre annenden yana bir gocuntun olsa gerek. Ne meraklıymışsın birilerinin kasetlerini izlemeye. Ananla babanı yatakodalarında çekmişler, sana mhp diye yutturmuşlar oğlum 😀 Böyle yüzsüzüne de hiç rastlamamıştım doğrusu. Senin parti diye savunduğun ibne sürüsü de bu işleri alenen yapanlardan. Milletin bile maşallah anasını s.ktiler 8 yılda. Gözümüzün içine soka soka gösterdiler, ama bizim millet Aziz Nesin’in dediği gibi aptal; gördüğüne değil duyduğuna inandı. Senin gibi piç kuruları laf sahibi oldu, adam sanılıyor. Yolda görsem Allah bilir ya “bu da insan herhal” derim 🙂 Yaaa, bi gün senin veletlerini de izleriz böyle seyri alem yaparak.

   • Reis
    Mayıs 24, 2011, 10:00 am

    O kasetlerde oynayanlar senin gibi onların altına yatma meraklısı olanlar bunu sen çok iyi bilirsin. Sanırım senin anan-baban da o partiden ki, senin gibi o ahlaksızlığı övecek şerefsiz çocuları olmuş… Belki de sen de kaset ürünüsün de baban gibileri savunuyorsun!.. Ne oldu? Ahlaksızlığa karşı tepkiler kanına mı dokundu??? Senin gibi vatan millet sakarya ağzı yapıp da karıyla kızla gezen, anası babası da o ayak olan ahlaksızları bu millet çok iyi biliyor!.. Kimi kandırıyosun??? Sağa sola çamur atacağına sen anana-babana sor, onlar daha iyi bilir bu kaset işlerini!… Muhsin Başkan’ın ağzını adına almaya çalışmışsın ama çok iyi bildiğin gibi onu kirletmeye senin gibilerin gücü yetmez!.. Sesin gibiler kaset çekerken o mübarek insan ve gerçek milliyetçiler vatan için çalışıyor, orospu çocuğu!..

    • Mayıs 24, 2011, 4:38 pm

     hele de senin gibi densizlere düşmemiş benim dinime, dilime namusuma iftira atmak ! bu yorumu kaydediyorum böylece. seni yarın sabah mahkemeye veriyorum haberin olsun ! anandan bacından kızından bul inşallah !!!!!

     • Reis
      Mayıs 25, 2011, 5:51 am

      Kendi yorumunu da kaydettin mi??? Ben kimsenin anasına ya da kendisine hakaret etmedim, sen gelip benim anama dil uzattın. (bkz. “… Belki bir gün senin annenle de kasedi çıkar bu adamların …). Şimdi kim kimin anasına laf atmış önce? Sen bunu yapmasan ben o lafı söylemezdim, kimsenin anasına ya da kendisine küfür etmek gibi bir niyaetim yok. Ancak önce anama söylediğin o çirkin sözler için özür dilemelisin bence. Sonra ben de dileyeceğim.

    • Mayıs 24, 2011, 4:39 pm

     ayrıca orospuluk anandan artı da bana mı kaldı götünden namuslu !

     • Reis
      Mayıs 25, 2011, 7:07 am

      Bu kötü sözlere karşılıklı olarak son vermeye davet ediyorum. Siz başlattınız ama ben sizden özür diliyorum. Lütfen artık uzatmayalım ve konu kapansın.

      • Burcin Toprak
       Mayıs 25, 2011, 9:46 am

       Kendini reis meis zanneden lagim faresi!

       Bak seni 1 dakika icin olsun adam yerine koydum ve yukariya cevap yazdim. Oku da boyuna posuna cibiliyetine bakmadan ozellikle HANIMLARA falan havlayip durma buralarda.

       Hade anca gidersin YOBAZ PARCASI Hain isbirlkci!

     • Mayıs 25, 2011, 7:05 pm

      aybüke sakin ol ya terbiyeni bozdukca üzerine daha cok gelecekler
      fikir ve bilginle savun kendini bence ….

 10. taykurt
  Mayıs 21, 2011, 10:22 am

  bu olanlara şaşımamaklazım vekillerinizi kalpaklı (pkk nın abisi) ve fötörlü(ergenekonun babası) belirler bakanlarınızı itall ederseniz bunların olması doğaldır

 11. hakan
  Mayıs 18, 2011, 9:42 am

  şerefiz bunlar yaa

  • Mayıs 25, 2011, 7:06 pm

   haklisin kardesss…

 12. Mayıs 17, 2011, 2:19 am

  Umarım sizler de farketmişsinizdir son 8 yılda siyaset biliminin bile yok olduğunu, herkesin “ekmek partisi” yanlısı olmak durumunda bırakıldığını … Bu türlü oyunlar neden eskiden yoktu ? Çiller’in köşkteki gümüş takımları bile yanında götürdüğü, anapın aklanan kara paraları, ampuller sultanının oğlunun testis kanseri olarak askere gitmeyip de ertesi yıl evlendiğini, Erbakan’ın imam-hatipleri ve baş örtüsünü kapatıp yasakladığını, Ecevit’in yüzyılın üçkağıtçısı seçildiğini, ve daha nicesi olayı neden kimse böyle hatırlamıyor ? Çünkü 12 Eylül’de darbe yapanlar hedeflerine ulaştı… Okumayan, yorumlamayan, sorgulamayan , bomboş bir Amerikan usulü nesil yetiştirdiler. siyaseti de Chicago’da bir rakı sofrasında kurulmuş bir partiye devrettiler. Milleti öyle mecbur bıraktılar ki her şeye… Bu millet tarihinde ilk kez ruhunu ve vicdanını satar oldu bir kilo pirinçe. Önce Deniz Baykal gibi bir devlet adamına yaptılar aynı oyunu, şimdi MHP’ye. Neden AKP Samsun milletvekili eski adayı, şimdi Afet işleri vırt zırt başkanı olan Hasan İpek’in Sivil Savunma genel müdürü tarafından kendi odasında sekreteriyle basıldığı tartışılmadı ? Aksine bu kişi sicilinde bozuk bir nişanla atıldıktan sonra ampul tarafından aday seçildi. İnsanlar olarak sesleniyorum size.. Umarım artık biraz daha adil olursunuz..

 13. Mayıs 17, 2011, 1:59 am

  Sayfanızda tesadüfen gördüğüm ve ne yazık ki bir olay (ki gerçekliği gözle görülmediği halde gerçekliğine inanılan) yüzünden koca bir fikir dünyasına hakaret içerikli görselinizi gördüm. Sizi kınamıyorum, çünkü kınarsam biliyorum ki bir gün ben de aynı terbiyesizliğe düşebilirim. Bu yüzden sizi 18 Mayıs 2011 tarihinde mesainin başladığı ilk dakikalarda dava etmeye hazırlanıyorum, bilginize sayfa sahibi. Bir fikri, bir felsefe edinmiş topluluğu hiç kimse böylesine hakaretle rencide etmeye kalkamaz. Aynı hareketin içerisinde bulunan birisi olarak soruyorum: KİŞİSEL OLARAK YAPMADIĞIM BİR ŞEYDEN DOLAYI NEDEN FUHUŞ TACİRİ OLARAK ADLANDIRILIYORUM ?!
  Şimdi diyeceksiniz ki “sana demedik”, evet, bana ve bütün dava arkadaşlarıma söylediniz. Bu yüzden hakkımızı adalet karşısında arayacağımızı bilmenizi isterim. Ssayfa sahibi her kimse dava onun adına açılacaktır.
  Esenlikler.

 14. laz bilo
  Mayıs 12, 2011, 4:50 pm

  eminim gizli istikbarat birim el değiştirsin asıl ozamn görün akpnin vurucularını sankım onlar çok masum bunada razıyım ya homoseksuel bır ilşki olsa dimii oyoyoyyy 🙂

 15. Analiz ZaMaNı
  Mayıs 12, 2011, 2:52 pm

  ALLAH’ım bunlar nasıl işler böyle,

  Bir TARAF ‘ta SEKS kasedi OYUNCULARI (mhp)
  diğer TARAF ‘ta SEKS kaseti YAPIMCI,KAMERAMAN ve DİSTRİBÜTÖRÜ (akp)

  millet ortada kaldı,
  OSCARI kime verecek şimdi ?
  OYUNCUYA mı ? YÖNETMENE mi ?

  bence ikisine de bir TOKAT vuralım.

  • Analiz ZaMaNı
   Mayıs 12, 2011, 3:04 pm

   MHP li arkadaşlar,
   aslında kendimi sizlere haksızlık yaparken buldum.
   zira 2 tane mhp üyesi kişinin kendi hayatında yaptığı bir hata yüünden koskoca bir partiyi bir Halkı bir milleti kötülemek, çok büyük bir ayıp ve günah. lütfen beni affedin.

   ancak, kasette oynayan sadece 2 mhpli kişi olmasına rağmen, anlıyoruz ki bu aset olayını teknik altyapısını ve internet bağlantılarını sağlayan AKP li grup sayıca çok dah afazla kişiden oluşuyor. Yani bir nevi AKP örgütü bu kaset olayları için adeta bir TAKIM kurmuş. Bu durumda
   asıl BÜYÜK GÜNAHKAR ın AKP olduğu aşikardır.

   kimseye haksızlık yapmak istemem, affola

   • Analiz ZaMaNı
    Mayıs 12, 2011, 7:55 pm

    Düşünüyorum da,

    bu işlere çok fazla kafayı takmayalım.
    o yapmış bu yapmış.
    herkes düşünsün taşınsın tabi.

    bir adamın iyisi kötüsü normalde de belli olur zaten.
    çok da kaset işlerine girmeye gerek yok. Bakmasını bil yeter. Kötü adam torpil yapar, kötü adam hizipçidir. ayrımcıdır. yolsuzluk yapar. milleti kandırır. devleti zarar ettirir. insanları hor görür. gizli işler çevirir. kendi menfaatini ülkesinin, halkının menfaatinden daha çok düşünür. Böyle bir adamın hiç kaseti çıkmasa da ne faydası olur ki millete.

    artık kimseyi savunmuyorum çünkü herkes aynı.
    herkes hizipçi, tarafçı.
    milletine adil davranan kimse kalmamış.
    burada kime neyi savunabilrisin ki ?
    ne solcuyu ne de sağcıyı sevmiyorum.
    mezhepleri de sevmiyorum.
    ırkçıları mırkçıları da sevmiyorum.
    kasette oynayanları da çekenkeri de sevmiyorum.
    işsiz güçsüz ortalıkta dolanıyom.
    millet köşeyi döndüüü aldı başını gitti.
    bize de böyle köşelerde boş boş yazmak kaldı.

 16. mehmet
  Mayıs 11, 2011, 6:11 pm

  slm millet bu kadar küfür neden ediyorsunuz bir insanın ayıbını örterse bir muslüman allahdan istedigi kadar sevabı alıyor bunu kuran diyor biri ayıp yapmışsa bunu neden internete yayınlamak günah degilmi bunu yayınlayanlarda müslümanlık hiç yok müslüman ahlakı olamaz akılı olun küfür etmeyin günah işlemeyin geline oyna derlermiş dügün salonunda gelin oyun bilmezmiş yerim dar dermiş akp kayıp ediyor kasaet hazırladıyor sayfa sayfa yayınlayor sayin tayip bey siz ne yayınlarsanız yayınlayın hapı yutunuz size önceki şanslar kalmadı güle güle sıkı tutun yar başındasın düşme iyi tut daldan

Comment pages

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: