Başlangıç > GÜNCEL > Öğretmen başörtülü öğrenciyi darp etti,Balıkesir karıştı!

Öğretmen başörtülü öğrenciyi darp etti,Balıkesir karıştı!

ÜMRANİYE SAĞLIK MESLEK LİSESİNDE BAŞÖRTÜLÜ ÖĞRENCİYE DARP!
Balıkesir’de iki lise öğrencisi kız, okul çıkışında evlerine giderken mesai saati biterken saat 12:10 da arkalarından gelen öğretmenlerinin başlarını zorla açarak kafalarını duvara vurduğunu anlattı. Şehir karıştı.Etek giyen öğrencilere da daha önce müdahale ettiği ve niye uzun etek giyiyorsunuz dediği öğrenildi.
Kendini savunmaya çalışan öğretmen ulusal kanal’ı aradığını ve onları çağırdığını da ifade etti.
Öğretmen gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Anlaşılan nereli olduğu ve nasıl bir itikada sahip olduğu açık olan bu sözde öğretmen yobaz zihniyetin son vukuatı olmayacak.Başörtüsüne ve başörtülülere saygılı olmayı er yada geç öğrenecekler.

 1. Mayıs 13, 2011, 10:39 pm

  Bu öğretmene diyecek söz bulamıyorum..

 2. antidepresan
  Mayıs 13, 2011, 9:35 am

  öğretmen ne işe mi yarıyor,

  hıristiyan çocuk beslenme çantasından çıkarttığı domuz etinden sosislerini yemeye başlıyor , bizim hasanda peynir ekmek yiyor , hıristiyan sosislerden hasan a da veriyor, hasan tam yiyecekken , öğretmen müdahale ediyor, hasan senin ailen müslüman , onlar senin bu yiyeceği yemeni arzu etmezler , yeme oğlum diyor… ve yedirmiyor…

  hiristiyan çocuk okulda domuz sosisi yesin mi yemesin mi
  yada hıristiyan kız okula ortodoks rahibesi gibi giyinip boynunda koca bir haç takarak gelsin ,

  o öğretmen onuda içeri almaz, alma malıda

  zavanlı insanlarım zavallı ülkem

 3. antidepresan
  Mayıs 13, 2011, 9:27 am

  benim dini inancımda sadece donla gezmeyi emrediyor diyen birileri çıkarsa ve okullara da çocuklarını sadece donla gönderirlerse , bu şerefsiz diye kızdığınız öğretmen onuda içeri almadığında şerfli öğretmen mi olacak

  ahh benim zavallı ülkem zavallı halkım

  • Mayıs 14, 2011, 3:12 am

   bu durumda laiklik, demokrasi, cumhuriyet, kapitalizm.. vs misli beseri (insanlarin icad ettigi) sistemlerde “din hurriyeti” diye bir sey olmasi mumkun degil. Yani beseri sistemlerin hicbirisi hayatud dunyaa’da insanlari saadete ulastirmaz. Allah’in, abidleri icin secdigi nizam olan Din ise onlari her iki dunyaa’da da saadete ulastirir. Fakat insanlar bunu idrak edemiyorlar.

   • emre
    Mayıs 14, 2011, 3:35 am

    Nasil mumkun degil? Bal gibi mumkun. Bu sistemler altinda Islamin sartlarindan hangilerini yerine getiremediginizi soyleyin bakayim.

    • Mayıs 14, 2011, 3:59 am

     antidepresan’in yorumunu kiraat eder isen nasil mumkun olmadigini gorebilirsin.

     • emre
      Mayıs 14, 2011, 4:43 am

      Bes sart’tan besini de yerine getirebiliyorsun. Gerisi masal.

 4. antidepresan
  Mayıs 13, 2011, 9:23 am

  inşallah kasığınızdan falan yaralanıp ta bu kızlarımızın görevli olacağı tıbbi merkezlere düşmezsiniz, çünkü sizin verdiğiniz vergilerle orada çalışıp dini itikadım gereği sizin oranıza ben bakamam deyip çekip gidebilirler, siz de o başı açık , namahreme bakan el süren kafir hemşirelerin eline kalırsınız…

  zavallı ülkem zavallı insanlarım benim

 5. ZORBEY
  Mayıs 11, 2011, 8:10 pm

  Bu yobaz öğretmene diyecek söz bulamıyorum.. en iyi söz o.ç olur heralde.
  Mehmeket işgali gördü de bu şerefsizler kadar onursuzunu görmedi.

 6. Analiz ZaMaNı
  Mayıs 11, 2011, 2:38 pm

  Şu fotoğraftaki hanımlara bakın,
  Bir tanesi müslüman diğeri değil !

  Yüzünü kamerya dönüp de gözleri ile bakan kızımız,
  sen gerçek bir müslüman ve din kardeşimizsin,
  aydınlık suretin ile ay gibi parlak ve şereflisin.

  peki ya o yanındaki, gözlerini yerden kaldıramayan ve manalı manalı bıyık altından gülen, dudağının kenarını yukarıya ıvırıp da kötü fikrini açığa vurana ne demeli ?
  müslüman diyecemeyecğim ama allah onu da affetsin.

  • Mayıs 12, 2011, 9:04 pm

   tasvir, yani resim suret zaten haramdir.

   • emre
    Mayıs 12, 2011, 9:49 pm

    Iste cagdisi bir yasak daha. Siz en iyisi haram olmayan seylerin listesini verin.

    • Mayıs 14, 2011, 2:36 am

     Allah’in Resulullah(SAV)’e tenzil ettigi seriat yevmi kiyame sabahina kadar her hukmu aynen gecerlidir. Allah’in ahkamini begenmeyen birinin varacagi yer ancak cehennemdir. Ve bi’sel mesiir..

     Helal olan seyler haram olanlardan cok daha fazla oldugu icin Kuran ve Sunnette haram olanlar beyan edilmistir. Bir sey’in haram olduguna dair delili yok ise o helaldir.

   • antidepresan
    Mayıs 13, 2011, 9:17 am

    behey cahill açta kuran oku , allahın peygamberi heykel yaptırıyor , oku da gör
    sen de haram kıl , hadi ordan aciz

    diyanetin meali
    sebe’ 13
    (mekkî 58) onlar süleyman’a kalelerden, heykellerden, havuzlar kadar (geniş) leğenlerden, sabit kazanlardan ne dilerse yaparlardı. Ey davud ailesi! şükredin. kullarımdan şükreden azdır!

    • emre
     Mayıs 13, 2011, 3:20 pm

     Peygamberimiz heykel yaptiriyormus ama basbakanimiz yiktiriyor. Kafir mi ne?

    • Mayıs 14, 2011, 3:03 am

     Allah’in haram kildigini Allah’dan baskasi helal yapamaz, Allah’in helal saydigini da Allah’dan baskasi haram kilamaz. hukum koymak Allah’a mahsusdur, ne bana nede baskasina degil. insanlar hukum koyamazlar, yani neyin haram neyin helal oldugunu tayin etme yetkileri yokdur. Devletlerin, hukumetlerin, meclislerin koydulari kanunlarin, anayasalarin, mamayasalarin hicbir mesruiyeti yokdur, Muslumanlar bunlari reddetmek ile mukellefdir.

     put (heykel) yaptirmak, resim suret yapmak haramdir. Resulullah Muhammed (SAV) Mekke’nin fethinden sonra kabe’deki resimleri de tahrib ettirmisti. Baska bir seferinde, beytine girdigi vakit icerde uzerinde tasvir olan perde oldugunu gordugu vakit zevcesine o perdeyi tahrib ettirmisti. Bunun gibi vakalar pek cokdur. Zaten dikkat ederseniz selefi Muslumanlarin (evveli Muslumanlarin) resimleri yokdur; mesela Resulullah(SAV) ve hicbir sahabenin, tabi’i’nin tasviri ehli sunnete tabii olanlar tarafindan elyevme ulasmamistir.

     Sapik aleviler Ali Radiallahu’nun tasvirini yapmislar beytlerine asiyorlar. Onlarin yapdigi buyuk bir curumdur, onlara mani olmayanlar da mucrimdir.

     velhamdulillahi Rabbil Alemiin

     • emre
      Mayıs 14, 2011, 3:34 am

      Bir suru anlamsiz gavurca, arapca soz sarfetmissiniz, ama olayin ozunu kanimca kacirdiniz.

      Muhammed ne hakla diger dinlere ait insanlarin tapinaklarini yerle bir etti? Bu saygisizligin onde gelenidir. Yabancilar Kabe’nin ustune putperest bir tapinak diye bir bomba dusurseler — ki putperest bir tapinak oldugu su goturmez bir gercektir — siz ne dersiniz?

      Muhammed’in bu eyleminden utanc duymaniz lazim. Belki bu yuzden uzerine kapkara bir kilif gecirdiniz? Utancinizi ortmek icin.

      Ayrica Alevilerin sapik oldugunu beyan etmissiniz, onu da ogrenmis olduk. Butun Aleviler adina tesekkur ederim.

      • Mayıs 14, 2011, 4:28 am

       Muhammed (SAV)’in yapdigi her fiil hakdir, velakin Allah’in vahyi ile vuk’u bulmusdur. icinde Allah’dan baskasina ibadet edilmedigi muddetce baska mabedlere dokunulmaz. Sahabeler (radiallahu anhuma) nasara (hristiyan) ve yahudilere aid mesirleri feth ettiklerinde onlarin kilise ve sinagoglarina dokunmadilar.

       Kabe putperest bir ma’bed degildir. Kabe etrafinda ibadet edenler Allah’a ibadet ediyorlar velakin hukmu veren Allah dir.

       • emre
        Mayıs 14, 2011, 4:48 am

        Hayir degildir. Basit bir ornekle izah edeyim. Bir peygamber oldugumu ilan edip tanridan izin aldigimi iddia edip bir cocukla cinsel iliski kursam benim peygamber olduguma hala inanir misiniz? Inanmamalisiniz cunku KIMSE’nin bir cocukla cinsel iliski kurmaya hakki yoktur zira bu cocuga zarar verir. Halbuki bir peygamber oldugunu iddia eden Muhammed tam da bu cirkin eylemi gerceklestirmistir. O cocugun adi da Ayse’dir.

        Kabe eskiden cesitli dinlerin tapinagiydi ama artik Muslumanlarin oldu. Bu sizin alninizda bir kara leke, sevgili Musluman kardesim. Kara pecetelerinizle bu gercegi yok edemezsiniz.

        • Mayıs 16, 2011, 2:13 am

         kafirler istemesede Allah nurunu tamam edecek.

        • emre
         Mayıs 16, 2011, 5:41 am

         Ne alaka? Soylediklerimi anlamazliktan geliyorsun galiba. Dogaldir; bunca zaman beynini yikamislar, gercekleri algilamakta gucluk cekiyorsun.

         Bu sozumu aklinin bir kosesinde tut: kimsenin bir cocukla cinsel iliski kurmaya hakki yoktur, sozde peygamber olsun veya olmasin.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: