Başlangıç > GÜNCEL > Lenin’in Yahudi olduğu kanıtlandı.

Lenin’in Yahudi olduğu kanıtlandı.

Lenin’in kökenin Yahudi olduğuna yönelik dedikodular Moskova müzesinin bu konudaki belgeleri açığa çıkarmasıyla sona erdi.

Moskova’daki Devlet Tarih Müzesi’nde sergiye çıkarılan belgeler arasında Sovyetler Birliği’nin kurucusu ve Bolşevik Devrimi’nin lideri Vladimir Ilyiç Lenin’in ablası Anna Ulyanova tarafından 1932 yılında i Josef Stalin’e yazılan bir mektup, Lenin’in Yahudi kökeni ile ilgili tartışmalara son noktayı koyuyor. Mektupta, büyük babalarının (annelerinin babası) 18. ve 19. yüzyıl Rusyası’ndaki Yahudi karşıtı ‘Yerleşim Sınırlandırması’ politikasından kurtulmak ve daha yüksek eğitim hakkını elde edebilmek için Hıristiyanlığa geçen Ukraynalı bir Yahudi olduğunu belirtiliyor.

Mektupta, “Yoksul bir Yahudi ailesinden gelen büyük babamızın vaftiz sertifikasına göre babası (Ukrayna’nın batısındaki bir kent olan) Jitomir’de yaşayan Moses Blank adında biri. Vladimir Ilyiç Yahudiler hakkında her zaman iyi düşündü. Benim daha önce de kuşkulandığım kökenimizi, o (Lenin) sağken bilemememizden dolayı son derece üzgünüm” ifadelerine yer verildi.

Lenin döneminde başlatılan Yahudi kültürünün geliştirilmesi çalışmaları, Stalin’in Komünistler arasındaki Yahudileri temizlediği ve tüm Sovyet Yahudilerini Çin sınırındaki bir bölgeye yerleştirme planını devreye soktuğu 1930’lu yılların başına kadar sürmüştü.

TROÇKİ DE YAHUDİ’YDİ

Dönemin Rus yönetimine karşı mücadele başlatan Bolşeviklere çok sayıda Yahudi de destek vermiş, Bolşeviklerin 1917 yılında iktidara gelmesinin ardından Komünist Parti üst düzey yönetiminde de çok sayıda Yahudi yer almıştı. Komünist Parti’nin en tanınmış Yahudi kökenli üyelerinden biri ise gerçek adı Brontstein olan Leon Troçki’ydi.

http://www.rotahaber.com

Darısı içimizde ki gizli Yahudi  Dönme Mason Selanik’li ve SABETAYİSTLERİN başına..

 1. emre
  Mayıs 25, 2011, 6:56 pm

  Mujdeler olsun ahali; Lenin allahsiz kitapsiz degilmis, Hakk’a tapiyormus! Artik komunizmin onderine sahip cikmamiz lazim; o da bizden hehehe

 2. Papagan
  Mayıs 24, 2011, 9:35 pm

  Darısı içimizde ki gizli Yahudi Dönme Mason Selanik’li ve SABETAYİSTLERİN başına..Amin 😀

  • emre
   Mayıs 25, 2011, 5:51 pm

   O kim ola, sen mi hehehe?

 3. Ali Kemal Yüce
  Mayıs 24, 2011, 9:16 pm

  Bu haberi bende bugün okudum.Şaşırmadım yahudiler dünya için çok hırslı bir millettir bu yüzden her taşın altındalar.Türkiyede Cumhuriyet gazetesini kuran Yunus NADİ M.Kemal’in kadeh arkadaşı falan Devrim şehidi diye sahiplendikleri çakma kahraman Kubilay falan esasen Selaniklidir ki Sabetayist ve yahudi olduklarını bilmeyen yoktur.Ancak bu gerçeğin açığa çıkması şimdi çok gerekli değil daha vakti var.
  Tüürk yahudi ve mason sabetayistleri hakkında bende çok kitap okudum.Bu Yalçın Küçük denen adam ki esasen Sabetayistleri gizlemek hedef saptırmak için yazıyor iyi takip etmek lazım Soner Yalşın’ı falan..Bunlar asıl Sabetayları gizlemekle görevliler.
  Tabi BÜYÜK SABETAY’I unutmamak gerek! Adını yazmama gerek yok.

  • emre
   Mayıs 25, 2011, 5:53 pm

   Buyuk Sabetay Muhammed’in adini hep beraber aniyoruz (Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem). Yahudiligi ne guzel arakladi.

 4. BENHUR
  Mayıs 24, 2011, 9:08 pm

  Komunizm fitnesinin altından da yahudiler vardı.Bu biliniyordu.
  Karl Marx’ın da Alman yahudisi olduğunu yine Darwin’in de Yahudi olduğunu anımsatmak isterim.
  Tüm bunlara karşı örgütlü mücadele etmek gerekir.Onların gizli dünya devletlerini başlarına geçirmek için tüm dünyada örgütlenmek ve güçlenmek esastır.
  Türkiye’de yok mu sanıyorsunuz bu kripto yahudilerden
  Nazım Hikmet’in ünü Türkiye’yi nasıl aştı sanıyorsunuz.Dandik şiirleri yüzünden mi sanıyorsunuz yoksa Komunist olduğu için mi.Ondan daha ciddi komunistlerde vardı ama onların hiçbirisi Nazım Hikmet gibi YAHUDİ değildi.
  İşte yahudiler tüm dünyada ki o ülke vatandaşı yahudileri kollarlar onlara küresl etki katarlar ta ki amaçları için kullanabilsinler..

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: