12 Haziran 2011 Seçimi


Hangi partiye oy vereceksiniz,WordPress seçim anketi.
12 Haziran 2011 24.dönem milletvekilliği genel seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?
*Ak Parti ankette ki orandan daha da yüksek oy alarak ciddi bir başarıya imza attı.

 1. ENDER
  Kasım 19, 2011, 3:57 pm

  Ulan gerizekalı “ferrostatik”,

  CHP’nin anasını sikmediği ve kol kola girdiği için MHP’ye kızıp AKP’ye oy vermiş bir ülkücüyüm ama ben hiçbir şekilde kömür falan dağıtıldığını duymadım.Hadi diyelim ki dağıtıldı;hani siz ezilenlerden yana olan,eşitlikten bahsedip duran ve işçi haklarını savunan sosyal demokratsınız ya o zaman siz yapsaydınız veya şöyle söyleyeyim aynı şeyi siz yapsaydınız sosyal devlet olmanın gereğini yapacaktınız değil mi? Dünya’da sosyal demokrat olduğunu iddia edip emekçi ve işçi sınıfından oy alamayan tek parti CHP’dir.Onu bunu bırakta sen bana İSTANBUL’un Şişli,Kadıköy,Etiler,Beykoz,Beyoğlu,Nişantaşı gibi yerlerine CHP’liler nasıl egemen olmuş onu anlat yoksa oraları da Mustafa KeFal yandaşlarına paylaştırmış olmasın..!

 2. Haziran 9, 2011, 5:49 pm

  ulan birbirinizi kötülemeyin türk kardeslerim! biz türkler birbirimizi tutup savunmassak, biz nasil dünyanin lideri oluruz he? onun icin kötulaflar yok, ak parti var!

 3. mahmut
  Haziran 9, 2011, 9:25 am

  evet itin biri benim sahsima ve toplumum genel baskanima hakaret etmis ve yogun islerimden dolayi 1 hatadir bu siteye girmedim hadi olmayan birileri tarafindan adimi kulanarak cevep vermis bu insani kiniyorum. evet bic kurusu ben kizlbas cocuguyum aleviyim vealeviligimle gurur duyugorum allahima bin sukurler osunki beni bu dunyada alevi yaratigi icin. ama sana gelince ak genclik nekadar zavalli biri oldugunu gustemissin. bu millet tabiki onurlu veserflidir senin gibi yobaz din istismarcilarina teslim edmiyecek kadar onurlu vede serflidir. benim genel baskanim onurulya serfiyle ornek bir insandirinsanlara iftira atmak goreviniz olmus benim genel baskanimin tirnak alti senin agzin ve kabin kadar bis olmamistir. senin onurun ve serefin bir torba komure tenezul edecek kadar musluman dusmani abd yavsagi ucu kicini deydi deyilmi

 4. devrimci maho
  Haziran 8, 2011, 1:01 pm

  bazi insanlar insanliktan nasibini almamis adam adam olmalarini devet ediyorum akpli olsun ister mhpli ister cepli olsun 13 haziranda demokrasi kazanacaktir bu ulkede hic ama hic kimse kimseyi yakamaz ates olan etrafini yakar sadece.

 5. mahmut
  Haziran 8, 2011, 9:24 am

  ak misin kara misin senin kulandigin tabirde cevap vermiyecem senin durumuna dusecek kadar alcak deyilim cunku insanim ve insanlari severim sende oyunu satiyorsan sende farksizsin ben kizilbas deyilim ama kizilbas alevi sunu kurt cerkez farketmez hepsi benim icin insadir senin gip irkcida deyilim ben insan olan herkesi esit goruyorum cuku allah herkesi yarati bede allaha inanan bir insanim cunku kuran i kerimde allah soyle buyurmus butun insanlari biz yaratik diyor tabi allaha inananlar icin soyluyorum allaha inanmadigin beli zaten senin gipi kuru kafalar yuzunden ulke ne hallere geldi insan gipi insan ol sonra karsima gel butun guzelikler icinede olsun turkiyem

 6. ferrostatik
  Haziran 7, 2011, 9:39 am

  http://www.internethaber.com/iste-bu-da-islami-dolandiricilik-351680h.htm?interstitial=true

  Vallahi bunu bir okuyun, ben okudum, biraz da keyflendim. Tekrar söylüyorum: Bizim sorunumuz ne mal, ne mülk ne de iki bacak arasıdır. Sorunumuz budur. Kırktır bunu anlatmaya çalışıyoruz burada. Ama bazı kalın kafalıların aklına bir türlü sokamıyoruz.

  • emre
   Haziran 7, 2011, 7:56 pm

   Derhal birisi su haberi kaldirsin! Bizim guzel dinimizde boyle seyler yok! Bize karsi propaganda yapiyorlar!

  • ZORBEY
   Haziran 7, 2011, 9:46 pm

   Ben çayırovalıyım.Bayburtlu Belediye Başkanımız Ziyettin Akbaş olayı anlatmış.Haberi burada okumak ilginç geldi.Duymamıştım.Neymiş bu cennetin arsaları.
   Adam dolandırıcı işte dolandırıcının dini mi olur öküz herifler.Din ile ne alakası var.İslam dini mi demiş gidin cennetten arsa dağıtın diye MAL emre.İnsan bu kadar ÖKÜZ olabilir demek ki..Adamlar vatandaşı dolandırmış sonrada pır uçmuş gitmiş.Herkese güvenmeyeceksin.

   • emre
    Haziran 7, 2011, 10:55 pm

    Musluman Muslumana guvenemezse ne yapacagiz kardes? Yok bence Sabetayist bu hehehe

 7. mahmut
  Haziran 6, 2011, 9:32 am

  lan akp yalakcilari 1 torba komur icin oyunuzu satiyorsunuz utanmiyorsunuz be oyunu satan her kim ne olursa olsu benim kitabimda serfsizdir

  • AK GENÇLİK
   Haziran 6, 2011, 11:00 am

   Lan mahmutmusn ne şerefsizsin.Kömür madeni götüne girsin kızılbaş çocuğu..
   Türkiyeyi bir KIZILBAŞA teslim etmeyecek kadar onurludur bu millet.
   Şereften bahseden zibidi.
   Porno kasetleriyle genel başkan olan zibidi.

   • emre
    Haziran 6, 2011, 2:57 pm

    Biz AKP’liyiz ve Alevileri alevler icinde yakariz cunku insanliktan nasibimizi almadik!

 8. Haziran 3, 2011, 4:15 pm

  internetclub52.wordpress.com

  Tek iyi parti: AK Parti!

 9. rojan333@hotmail.com
  Haziran 3, 2011, 1:04 pm

  Akp gelmeden önce:

  1.Hastaneye gitmekten korkuyordum.Sabah erken sıraya girecem şanslıysam 7 veya 8 saat sonra sıra gelirdi.ha bu arada orda çalışan hizmetçilere rüşvet verirsen seni 30 sıra öne alabiliyorlardı.

  2.Eğitimde her yıl çocuklar için kitaplar almak zorundaydın.ve tabiki yoksul ailelere kız çocuğu okula göndermeme bahane oluyordu,kendilerincede maddi durumdan dolayı haklı olabilirler.( özellikle kız çocukları bunu hiç unutmamalı)

  3. Polislik veya jandarmalık bir olayın olduğu zaman büyük bir dayın yoksa hapu yuttun demekti.

  4. Heryerde çeteleşme vardı.mafya elini kolunu sallaya sallaya haraç topluyordu.

  5.Rüşvet olayları çok ama çok büyüktü.

  6.Hergün yeni fahlimeçhul olaylara şahit olurduk.düşünün bu sizin ailenizin başınada gelebirdi.

  Daha sayamayacağım çok şey var,bunları unutmamız lazım.Her insan hata yapabilir,önemli olan hataları ön plana çıkarmak değildir,doğruları ve dürüst çalışmayı görmektir.

  ben 11 yıl önce almanyaya gittim çünkü türkiye berbattı her açıdan.Ama geçen yıl kesin dönüş yaptım.çünkü türkiye ordan daha güzel olmuş.Bunu yapanlardan Allah razı olsun..

  • ferrostatik
   Haziran 6, 2011, 10:25 am

   Almanya’ya Hitler gelmeden önce;
   1. Almanya’da çanak çanak çorba dağıtılmazdı.
   2. Ülkemdeki gibi kimse tarih ders kitaplarını yanlı yazmazdı.
   3. Kimseye küçük Mercedesler çok ucuza veya bedava dağıtılmazdı.
   4. Bir kısım insan denizlerdeki gemilere toplanıp Nazizim doğrultusunda eğitilerek dünyadan izole edilmezdi.
   5. TV’lerde Hitler propagandası olmayan günler yaşanırdı.
   6. Basına sansür konmazdı.
   7. Muhalefet partileri Alman senatosundan tasfiye edilmezdi.
   8. Kimseye yaşayabilinecek evler bedava dağıtılmazdı.
   9. Öğrenciler çoğu kez toplanarak sinemaya götürülmez, sinamalarda Hitler propagandası içeren filmler onların gözlerine (tabiri caizse) sokulmazdı.
   10. (ve esas bomba) Muhalefet kitapları toplatılıp yakılmazdı.

   Şimdi bunları okumayacaksınız ama bunlara bir bakın ve Türkiye’yle mukayyese edin.
   Not: Yukarıdaki maddeler 12. sınıf Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi ders kitabından alıntıdır.

 10. Selman
  Haziran 2, 2011, 6:47 pm

  Arkadaş şu seçim konuşmalarını izleyin bari, kimin daha dürüst kimin daha inandırıcı konuştuğunu kendi gözünüzle görün, hadi MHP’yi geçtim şu CHP’yi hala destekleyenler var ya, sadece şaşıyorum. Bırakın şu CHP’yi, adamlar bugüne kadar ülkemize, vatanımıza, vatandaşımıza ne yaptı? Şimdi çıkmışlar anasayasadan Türk kelimesini çıkaracağız yok onu yapacağız falan, küçük çocuğa söylesen inanmaz bunlara.

  Ak Parti kazanacak inşallah, hem de bu sefer oy sayısını hayli bir arttıracak, çünkü Türkiye’deki insanların çoğu uyanmaya başladı.

  Artık birilerinin değil, halkın sözü geçiyor bu topraklarda!

 11. emrah_arklan@hotmail.com
  Haziran 2, 2011, 1:15 pm

  gerçekten akp nin bu kadar yalakçısı oldugunu bılmiyordum şimdi gözlerimle gördüm bırakın bu işleri kim oyunu nereye kullanırsa kullanır hür ve demokrat ülkede yasıyoz.akp yalakçıları şimdi soruyorum size paket yardımımmı alıyosun yada ne kadr para koyuyorlar cebine

  • SUSU
   Haziran 2, 2011, 2:44 pm

   sen ne yardımı alıyosun pekı Chp nın yada Mhp nın yalakcılıgını yaparken???sende bı partının destekcısısın sonuc ıtıbarıyle????nasıl oluyo o ıs??bız desteklerden yardım almıs oluyoruz ama sen desteklerken sorun yok????sızın bu dedıgınız dunya fılmlerde bıle yokk bencıl!gıt ısıne

   • ferrostatik
    Haziran 2, 2011, 6:44 pm

    Alırsınız kömürü, makarnayı, beyaz eşyayı arka tamam olur sizde. Sen ne konuşmaktasın? Benim en yakınımda var be bu durum! Adama soruyorum: “Akp’nin niye bu kadar savunucususun? Tabi işin ucunda kömür, makarna var değil mi?” diyorum adamın ağzı kulaklarında. Adamın ağzını böyle kulağına vardırıyoz gardaş. Sana mı inanacağım, gördüğüme mi? Ha bu arada herkesin seçimidir kimseye karışılmaz tabi o ayrı bir mesele. Atarken destekli atın, delilli atın. Bir daha da elektriği olmayan bir yere beyaz eşya dağıtmayın abi tavsiyesi.

    • Selman
     Haziran 2, 2011, 6:56 pm

     O tanıdığın kişi kimmiş merak ettim, hayır etrafımda hiç rastlamadım ya da bana hiç o şeylerden vermediler veya yakınlarıma?

     Ak Parti’nin bu ülkeye yaptığı şeyleri görmeyip sadece yok onu sattı yok bunu sattı deyip boş laflar atmak sizin işiniz. Şu önyargılarınızdan kurtulun ve birazcık düşünün, bu ülkeye, bu vatana, bu millete bugüne kadar kim ne yaptı?

     Ayrıca Ak Parti, elektiriği olmayan bir yere öyle şeyler götürüp dağıtacak kadar aptal bir parti değil, hani o sizin çok korktuğunuz parti nerede kaldı, o kadar en ince ayrıntıları düşünüp gizli planlar yapan parti nerede kaldı? Aaaa akla gelmeyecek şeyleri düşünürler ama elektiriği olmayan yere bulaşık makinesi götürmemeyi düşünemezler çünkü, öyle değil mi?

     • ferrostatik
      Haziran 3, 2011, 7:31 am

      İşte, o planlar yapan parti iktidarda. 1950-1960, 1980 sonrasının çoğunluğunda da iktidardaydı. Ama sen onu bizim partiylen karıştırmışsın. Bu arada ben ne CHp’liyim, ne de MHP’li. Bunu bilesin. Marshall yardımlarını dedeme de verseler dedem de Türkiye’ye hizmet ederdi. Bugünkü yardımların ismi de gelecekte konacaktır merak etme.

      • ferrostatik
       Haziran 3, 2011, 7:32 am

       Ha ağzı kulaklarına varan bir arkadaştı. Söyleme zorunluluğum olduğu için söylemiyorum bunu.

    • SUSU
     Haziran 3, 2011, 7:41 am

     Bak ferrostatik ben hic yardim almadim ama bu ulkede ihtiyacli insanlar var.Komuru makarnayi bukadar kucumsemek dogru degil.Ha Hic ihtiyaci olmayan ve Ak partiye oy veren insanlarda var.E bi karsilastirma yapalim.

     Ihtiyaci olmayan bi insan adina konusym once:”RTE benim icin ulkem icin bir suru onemli adimlar atti bu ona oy vermem icin kafi”

     Ihtiyacli bi insan adina konusiyim:”Digerlerinden hicbisey gormedik RTE ulke icin faydali isler yaparken ayni zamanda benim gibi fakir bi vatandisini da dusunup komur beyaz esya makarna veriyor bana.”

     EE ferrostatik bunun nesi kotu????nesi yanlis???RTE herkese komur dagitarak buralara gelmis olsaydi ozaman baska.Ama ihtiyacli vatandasima komur dagitiyorsa ve onlarda bunu onemsiyorsa onlardanda oy almasi en dogal hakki.Hem bu yolla muthis oylar aliniyor olsaydi KK bos durmazdi emin ol.Kaldiki sizde iktidar olun sizde dagitin.Onlarda size versin.Gikimi cikarirsam insan diilim!!!!

     • ferrostatik
      Haziran 3, 2011, 11:16 am

      Aslında “sosyal devlet” kavramı açısından hiçbir sorun yok. Daha doğrusu fakir insanlar için gerekli de. Ama gerek denetleme eksikliğinden gerekse de insanımızın aç gözlüğünden olmalı; hali vakti yerinde olan insanlar ön planda bu durumlarda. Sorun parti meselesi de değil. Ayrıca; amacım herhangi bir zümreyi kötülemekten ziyade olanı ortaya koymak. Bakın! Laf aynı yere geliyor ama şu doğudaki olan “beyaz eşya” meselesinde partiniz suçlu olanları görevden azletti. Bir nevi suçunu kabullendi.

 12. SUSU
  Haziran 2, 2011, 8:33 am

  KAZARA SIZ KENDI KENDINIZI ITLAF ETMEYINDE!AMAN HAAA SONRA NAPARIZ BIZ SECIM SONRASI ALAY EDICEGIMIZ BIRILERI OLMAZSA:))))

 13. ayse
  Haziran 2, 2011, 8:31 am

  “CHP konvoyu geçerken MHP’liler alkış tutuyor. MHP seçim bürosu açılışına CHP’liler katılıyor. BDP’liler gidip CHP mitingine katılıyor. Bu nasıl bir işbirliğidir”Hakkari’de CHP nin ne teşkilatı var ne çalışanı ne de oy vereni var. Orada nasıl miting yapılabiliyor.?? Yani CHP jakoben anlayış, statükocu anlayış bu güne kadar sorunu derinleştiren anlayış o bölgeye gidip nasıl bir etkinlikte bulunabiliyor.”??Dusundurucu diilmi??Ak partinin karsisinda tek basina duramayacaklarini anlayan, zamaninda mecliste hakaretler yagdiran siz Chp liler bi bakiyoruz koltuk sevdasi icin Bdp le isbirligi yapar olmus.Metin Lokumcuyu RTE nin polisi oldurdu diyen zihniyet sonrasinda cikip “millet uyandi Hopa da da arkasi geliyor “seklinde cumle kurarak ulkenin huzurunu kacirmaktan ,insanlarin canlarini tehlikeye atmaktan ne denli zevk aldigini farkinda olmadan acikca ortaya koyuyor.Oysa orda bikac insan konvoya saldirdi diye Ak Parti acik ara birinci parti olmayacak diil bunu sizde iyi biliyorsunuz.Bunu sizin elinize sirf oyalanin konusucak birseyleriniz olsun diye verilmis ELMA SEKERI gibi dusunun.O seker 12 Haziranda bitecek unutmayin ve herzamanki gibi secime az kala avazi ciktigi kadar bagiran sizlerin secim gunu sesi yine sesi solugu kesilecek.Oyuzden yerinizde olsam acik kapi birakirim yoksa soylediklerinizi yutmak epey zorlayacak sizi…

Comment pages

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: