Mustafa Kemal’i reddediyoruz!


         
       
Mustafa Kemal 

Öyle bir korku ve propaganda var ki sanki Mustafa Kemal olmasaydı biz bugün hala esirdik bilmem ne.Türk’ün BİN yıllık tarihinde Mustafa Kemal nokta kadar yer tutmaz.Ondan önce de Devletler kurduk ondan önce de bayrağımız vardı ondan önce de toprağımız vardı.Kim bilir belki de o olmasaydı Yunanlıları denize dökmekle kalmayacak belkide kıbrıstan adalardan ve balkanlardan tamamen temizleyecektik.Kim bilir belkide ol olmasaydı Kazım Karabekir sadece Yunanlıları denize dökmekle kalmaz Kafkasya’yı da aşıp Türk dünyası ile Türkiye’yi kenetlerdi.Kim bilir belkide o olmasaydı çapulcu Yunan ordusunu mağlup ettik diye sevinmek yerine MİLLİ bir devlet kurup BATI maymunu ve uşağı bir rejim tesis edilmezdi.

Evet Mustafa Kemal’i devrimlerini inkılaplarını insanlık dışı uygulamalarını Tek parti zihniyetini reddediyoruz,bunun için geçerli bir çok nedenimiz var.Mustafa Kemal’i reddediyoruz çünkü,

 • Her yerde onun HEYKELLERİ ni görmekten sıkıldık

 • Her yerde onun propagandasını işitmekten usandık                                                  

 • Müslümanın ezanı ile uğraştığı için reddediyoruz.(sanki namaz kılıyordu da ezanla derdi neyse artık!)

 • İslam’a  ve yüce kitabı Kur’ana “Gökten indiği sanılan kitaplar ve dogmaları” dediği için reddediyoruz.

 • Ayasofya’yı müze yaptığı için reddediyoruz

 • O’nun adına hareket eden kokoşların meydanlarda çarşaf yırttığı için reddediyoruz

 • O’nun adına hareket edenlerin cuntacılık ile millete ihanet hareketlerine girişmelerinden bıktık

 • O’nun yüzünden bu ülkeye demokrasi 50 yıl geç gelmesinin bedelini çok ödedik,unutmadık

 • Müslüman Türk’ü o tarihi ile bir bütün olmuş şanlı ceddinden kopardığı için reddediyoruz

 • Mustafa Kemal lafını işitmekten bıktık

 • Ayrıca reddetme hakkımızı da kullanıyoruz ve reddediyoruz

 • Mustafa Kemal’i koruma kanunundan artık bıktık,kurtulmak istiyoruz

 • Çocuklarımıza okullarda evrensel bilim yerine Atatürk’ün en sevdiği şarkılar,Atatürk’in en sevdiği yemekler gibi saçma sapan ödevler verilmesinden bıktık.

 • Milliyetçi olmak istemiyoruz 6 oktan nefret ediyoruz

 • Devletçi olmak istemiyoruz inkilapçı değil karşıdevrimci olmak istiyoruz

 • Vahdettin’e sövmek Osmanlıya sövmek istemiyoruz reddediyoruz

 • Şapka takarak modern olacağını sanan kafaları reddediyoruz

 • İstiklal Mahkemelerinde katledilen masumlarımızın hakkı için reddediyoruz

 • İskilipli Atıf Hocalar Mehmet Akifler hürmetine reddediyoruz

 • Kokuşmuş CHP den bıktık istemiyoruz

Bugün olmuş hala Milli Eğitim’de çocuklarımıza Mustafa Kemal’in yani Atatürk’ün en sevdiği şarkılar en sevdiği yemekler şeklinde ödev veriyoruz.İnternette bununla ilgili binlerce ödev sitesi ve içeriği var.Dünyada daha bu türden bir saçmalığın eşi varmıdır acaba.Atatürk’ün en sevdiği yemekler en sevdiği şarkılar , 🙂 bunlar milli eğitim müfredatına göre çocuklara ödev olarak veriliyor.Zıkkımın kökü ÖDEVİ :)..Biz çocuklarımızı okula, Atatürk hangi yemekleri severdi hangi şarkıları severdi gibi saçmalıkları öğrensinler diye mi gönderiyoruz? bari şunu da eklesinler “Atatürk’ün en sevdiği RAKI” 🙂 ,çocuklara yakında bunu da ödev olarak verirler.. Şaka değil gerçek ne yazık ki..

 1. adı Türk
  Mayıs 1, 2011, 10:51 pm

  bu ülkede yaşıyorsanız bu ülkenin kahraman liderlerini seveceksiniz çünki vatan borcu namus borcudur.m. kemal büyük bir insandır her şucu ona yüklemek adalet degildir.hilafet makamının kaldırılması yerinde bir karardır çünki bizim gibi çeyrek akıllı insanlar yere düşmüş islamı kaldırmaktan acizdir islamı nasıl savunsunlar islam güç ve teknikle elde tutulur yani kılıçların gölgesi aldındadır işte m. kemal bunları görecek kadar ileri düşünen bir adamdı.gavurun ekmegini yiyen gavurun borusunu öttürür araştırsak hepinizin arkasına bir gavur semer vurmuş taşıyorsunuzudur bunun şuçunuda m. kemale yüklersiniz çünki sizde onun kadar beyin yok düşünecek kadar….

  • Mayıs 2, 2011, 1:10 am

   Semalarda ve yerde ne varsa mulkiyeti Allah’dan baskasinin degildir. Binaenaleyh ibadete layik olan da sadece Allah’dir.

   Kafir diktator Mustafa Kemal Muslumanlarin en buyuk dusmanlarindan biridir. Gayesi turkiye’de yasayan insanlari islam’dan koparmaktdi. Onun icin de ingilizlerin ve masonlarin yardimi ile devrimleri yapdi. Yapdigi kulli devrim ve ilkeleri buna binanen islam’a karsidir.

   Yakin tarihi biraz tahkik ettiginiz zaman Kafir Mustafa Kemal’i ve Kafir kemalistleri ingilizlerin nasil arkadan iteleyerek turkiye’de iktidara getirdiklerini rahatlikla gorebilirsiniz. Bunun aksini iddia eden kisi de zaten yalan soyluyordur.

   • tekin sungur
    Mayıs 2, 2011, 7:43 pm

    Kendini türk milleti yerine koyan geri zekalı..Sen belliki ingiliz piçisin..Bu ülkede yaşayan ve bu ülkede yaşananları bilseydin böyle kansız olmazdın..senin gibi şerefsizlerin piçleri şimdi londrada belediye başkanı..kimin altına yattığı belli ananlarının..Hacca gitmemiş ülkesini satmış yahudi osmanlı padişahlarına övgüler düzen zavallılar..osman bey dışında hiçbir padişahın türk olmadığını daha bilmiyor ve anlayamamışlar..tarihi iyi oku..size rağmen ATATÜRK’ün ışığında bu ülke yükselecek..sizin gibi pisliklerde olmalıki..düzgün vatanpercerlerin değeri anlaşılsın..

 2. gürsel çevik
  Mayıs 1, 2011, 6:44 pm

  Reddet anasını satayım. izmire yunanı çıkartan izmirli kızların,kadınların ırzına çeçirtten,iskenderunu ,Adanayı ,osmaniye MASRAŞI ,urfayı işgal ettiren anamızı avradımızı S…tiren osmanlının son padişahları değilmi ki şimdi kalkmış tüm bunlara dur diyen ATATÜRKÜMÜ reddediyorsun. Yanılmıyorsam bu memleketin çocuğu olman mümkün değil.olsa olsa PİYER LOTİ kılıklı bir düşman olabilirsiniz. yoksa Atamı reddetmeyle IRAKLI,AFĞANLI,LİBYALI İnsanlara getirilen ileri demokrasisini benzeri 1920 de bu memlekete gelirdi.UYUMA TÜRK!!!!

  • yusuf
   Mayıs 1, 2011, 8:06 pm

   ulkenin %80 i gibi bende bıktım anasını satayım yeter yahu binlerce insanı zorla sokaklara dokup 10 kasımları anmalar zorla batı muziği dinletmeler.bkn.BAYBURT BAYBURT OLALI BÖYLE ZULUM GORMEDİ LAFI…eger ulke kurmaksa buyukluk ozaman enbuyuk OSMAN GAZİ ulke değil imparatorluk kurdu adam onun heykellerini dikin.

 3. Mayıs 1, 2011, 6:26 pm

  Ataturk olmasa ananiz kabuklu patlican yiyecekti. Zaten siz musluman ve turk degilsiniz, olsaniz bøyle serefsizlik yapmazsiniz.

  • Mayıs 2, 2011, 1:01 am

   Ataibne olmasaydi, o kabuklu patlicani anan hergun yiyemeyecekdi.. sen kesin yahudisin, yoksa Yahudi Mustafa Kemal Ataibne’nin arkasini kapatmazdin.

 4. Levent
  Mayıs 1, 2011, 5:57 pm

  Sizin gibiler yuzunden ateist oldum… dinden ciktim… siz boyle devam edin…

 5. sade vatandaş
  Mayıs 1, 2011, 10:29 am

  reddeden arkadaşımız kendince haklı atatürk rahmetli olduktabn sonra atatürkün görüşleri düşünceleri ön plana çıkarılmayıp o günlerde atatürkün ezdiği bu millete zararlı olan kişiler bugün atatürkçü olup onun arkasına sığınıp her haltı yiyip bu milletin ileri gitmemesi için elinden geleni yapmışlardır bugünde öledir bu arkadaş nasıl haklı olmasın aslında gerçek atatürkçü odurr

 6. alper
  Nisan 30, 2011, 11:26 pm

  Konuştuğun dili getiren Atatürk.
  Anneni tecavüzden koruyan Atatürk.
  Ülkeye demokrasiyi 50 yıl sonra değil, İslam devletlerine ilk defa getiren Atatürk.
  Atatürk’ün neler yaptığını kabul etmiyorsun, onun adını duymaktan sıkıldık gibi saçma sapan şeyler yazıyorsun.

  Senin vatan hainliğinden başka bir sıfatı hak edeceğini düşünmüyorum. Ayrıca sözde “DEVRİM” adını taşıyan düşüncen, sosyalist yapıdaki CHP’ye ters. Devrimin temelide sosyalizmdir. nasıl bir çelişki içerisinde olduğunu bile bilmiyorsun, cehaletten beynin sulanmış.

  • DeliKANLI
   Mayıs 1, 2011, 12:59 am

   Sen ne diyorsun be yaw ? Mustafa kemal kerhane kurdurdu ingilizler gelip parayla bacilarinin isini bitirip gidio,tecavuzden kurtarmis mis !..hikaye anlatmaya devam edin siz, Coniler Selanikli ataniz sayesinde parayla kerhanede milletin irzina geçio,kim bilir yarin senin öz bacinda dusebilir oraya !…

   • rumuzsuz
    Mayıs 2, 2011, 12:03 am

    nerden biliyosun kerhane kurdugunu ordamıydın.

    • Mayıs 2, 2011, 6:54 am

     kafir kemalistler nerden biliyor yahudi diktator Mustafa Kemal’in turkiye’yi kurtardıgını, kafir kemalistler orda mıydı?

    • rumuzsuz
     Mayıs 2, 2011, 10:25 am

     Kafir sensin önce düzgün konuşmayı öğren sizin gibiler yüzünden ülke bu halde zaten.hiç bir tarih kitabı yazmıyor ATATÜRK ‘ÜN yahudi olduğunu.internet’te abuk sabuk şeyler okuyup beyninizin bile almadığı şeyler okuyosunuz sonra yok sevmiyoruz yok şöyle böyle diyosurnuz bilinçlenin artık .Bende sizin gibilerden sıkıldım yeter.

    • tekin sungur
     Mayıs 2, 2011, 7:45 pm

     anası ordadır..belli değilmi…anasını kimlerin becerdiği…

   • DeliKANLI
    Mayıs 2, 2011, 10:07 pm

    Tekin sungurlu hATATÜRK kerhaneyi açarken anani koymustu ilk ben patlicani yedirdim ordan biliyorum anladinmi…Ananin çalistigi kerhane vergi rekortmeni kirdi ananla ne kadar gurur duysan az..

    • tekin sungur
     Mayıs 4, 2011, 7:29 pm

     deliğikanlı şerefsiz..adresimi vereyimde sülaleni getir..onlarda nasibini alsın….biz kendi organlarımızı kullanıyoruz..sizin gibi patlıcanlarla uğraşmıyoruz..onu sandalyenin üzerine koy..üstüne otur…sen alışkınsındır…senin gibi piçler ortayada çıkamazlar..sadece buradan konuşurlar..götünüz yemez..yiyorsa vereyim adresimi de gel..bak patlıcan neymiş görürsün..göreceğin son şeyde bu olur zaten..satılmış piç….

 7. vand
  Nisan 30, 2011, 11:06 pm

  Ayıp beyler böyle denmez neyden hoşlanmıyorsan söylemekte mümkünsün ama fotoşopla resmini değiştirip alay eder gibi oraya koymak olmaz sonuçta mustafa kemali sevenler onlara haksızlıktır bu sen sevmiyorsan nedenini güzelce yaz o kadar kimseyi karalamaya çalışma

 8. ataturkcu
  Nisan 30, 2011, 10:51 pm

  allah belanızı versin

  • Mayıs 2, 2011, 6:59 am

   Allah kafir Mustafa Kemal’in ve onun izinden giden kafirlerin belasini versin.

   • ****
    Mayıs 6, 2011, 2:06 pm

    insanlar ne kadarda nankörler..
    hiç düşünmüyolar ki ATATÜRK sayesinde bu kadar rahat yaşayabiliyolar..
    hiç düşünmüyolar ki ATATÜRK sayesinde geldi çok partililik,ATATÜRK sayesinde veriyolar vatan hainlerine oy..
    madem Atatürk iyi bi devlet adamı değildi madem oydu madem buydu madem basit biriydi madem kolay bulunur madem yerine herhangi birini koyabiliceğimiz biriydi
    o zaman getirin herhangi birini..
    Atamın yaptıklarını hangi devlet adamı yapabilir..
    bu ülkenin başına getirmeye çalıştığınız adamlar varya sizin de bu vatanın da sonu olucak..
    geri kafalılığınızdan yanıcaksınız..
    yaptığınız saçmalıktan başka hiçbişey değil bunu sizde eninde sonunda anlıycaksınız..

 9. AK GENÇ
  Nisan 30, 2011, 8:12 pm

  Ne var arkadaş Mustafa Kemal’i bağrına basmak zorında mı herkes..Sevmiyor ve reddediyormuş arkadaş ki sonuna kadar da halkı zaten

 10. ananın
  Nisan 30, 2011, 7:47 pm

  siz kimsininz atatürke bunları sölüyosunuz hainler atatürk kurtarmasaydı görürdünüz gnününzü

 11. mehmet
  Nisan 27, 2011, 7:06 pm

  sözüm, 34bilakis kelp ibni kelbe. atatürkümüze yunan demiş, biz osmanlı evladıyız demiş. evet, osmanlı olduğu doğrudur…. doğrudur da, atatürkün yunan olduğu kocaman bir yalandır. yunan olduğu için mi ? yunana 9 eylülü yas günü ilan ettirdi. amacınız nedir ? ne hayal ediyorsunuz ? belliki hasta ruhlu bir kişisiniz. dine saygılı bir insanım, ancak yazdıklarınızı okuyunca siz gibilerin dinsizliğine olan inancım oluştu. eyyyyy editör, sen de hesap vereceksin!!!!! adam atatürke sinkaf ediyor (f tipi polisvari-poliscikler gibi) sen, küfre küfür eden kişileri sansürlüyorsun. ulan sıkıysa, adını yaz bilaxis34…… ayrıca (editör araya girme-kesme ) ben de senin kabir taşını, toprağını ezcümle 7 silsilenin mezarı başnda, açılış-fatiha suresini bir güzel okurumki….. ahirette değil, şimdi görüşmek dilegiyle fettoşgiller familyasının, çanak yalayıcısı seni….

  • Nisan 30, 2011, 5:26 pm

   Valla benim inandığım benim rabbimdir Allhımdır .
   Ama senden şüpheliyim ki sen ALLAH’I atatürkle kıyaslıyorsun .
   Ne diyim suç sizde değil ana babanızda öğretememiş dinin ne olduğunu …
   Verdiğim şeylere baktınmı bi baksaydın işine gelmedimi ?
   Gelmez tabii ..
   Ya abi bana atatürkü savunanın 7 Ceddnin a.koym !
   Baslarım atatürke yunan değilmiş nerde doğdu Selaniktemi selanik bile değil yenişehirtunnovasında doğdu Selanik bile değil .
   Nolcak atatürkün
   hayatı yalan
   Dini yalan
   Anası yalan
   Babası yalan
   Kuranı yalan
   Mezarı yalan
   ALLHIM SU ACİZ KULLARINA DOĞRU YOLU GÖSTER ALLAHIM
   ARASTIR DİNİ
   ARASTIR İSLAMI ARASTIR UHUDU HENDEĞİ BEDİRİ
   ARASTIR MEKKEYİ ARASTIR KABEYİ ARASTIR
   KURANI ARASTIR
   SONRA ÇIKIN KARSIMA ATANIZI SAVUNUN !!!!!!!!!!

 12. Nisan 21, 2011, 4:46 pm

  Allah aşkına arastırın bakın GOOGLE’ a ”Kadir mısırlıoğlu atatürk” videolarda arayın izleyin anlatsın size .
  YOUTUBE’a atatürk mason yazın .
  YOUTUBE’a Atatürkün babası Kimdir yazın .
  Arasıtırn bunlarıda sonra bana savunun atatürkü !

  Atatürkü seviyolarmış .
  Sevmiyorum Karrrrrrrrrdeşim .
  Ölüsünü mezarını taşını …………..
  Neden atatürkün cenaze namazı hakkında bi bilgiler söylenilmiyor .
  YOUTUBE’a bunuda yazın atatürkün cenaze namazı diye .
  neden atatürkün namaz kılarken bir fotosu yok . !
  Böyle bir şey olabilirmi ya 1 Fotosu abi ya adamın !
  Sonra diyosunuz ki Atatürk olmasaydı din olmazdı !
  İSLAM Dininde ! Bayanlar kapalı değilmdir .?
  En basit örnek bu ya . Girme fazla .
  Bayanlar islamda kapalı değilmi
  Neden Mustafa Kemal’in bir türbanlı bayanla fotoğrafı yok . !

  Ama kimlerle fotoğrafları var- Açık saçık bacaklar meydan da
  Bumudur atatürkün dini ?
  Birde OSMANLI ‘ya bakın !
  Gelicem durun
  Hiç topkapı sarayına gittinzmi ordaki kılıclara bakın KURAN harfleri var kılcların üzerinde orada bir kaşıkcı elması Sizin MAL Mustaffa kemalın mezarını alır !
  Bırak Mezarı Türküyeyi Bırak Türküyeyi DÜNYAYI Alır ! Dünyayı Açın Gözünüzü Bunlar İSLAM ALAMETLERİDİR
  İSLAM MUCİZELERİDİR
  İSLAM Adına Mekke Var Medine Var KABE var ama atatürkün neden birşeyi yok
  Atatürkü dinle kıyaslıyorusnuz .
  SİZE SADECE SON SÖZÜM GERÇEKLERİ ÖĞRENİN GELİN VE . EĞER GERÇEKLERİ GÖRÜPTE HALA ATATÜRKÜ BANA SAVUNUYORSANIZ SİZİNLE AHİRET GÜNÜNDE GÖRÜSMEK ÜZERE . BAKALIM O ZAMAN MUSTAFA KEMAL İTİ’Mİ KURTARACAK SİZİ GÖZÜNÜZÜ AÇIN YOL YAKINKEN DÖN
  N NAMAZ KILIN ! BU DÜNYAYA NİYE GELDİK ATATÜRKÜ SEVMEK İÇİNMİ NAMAZ KILIP ORUC TUTUP İSLAMIN SARTLARINI YERİNE GETİRMEK VE CENNETİ KAZANMAK ATATÜRKÜ SEVMEK HELE DE MÜSLÜMANLIĞI YOBAZLIK HALİNE GETİRİYORSA ! YADA BIRAK SİZ DİNDEN KOPMUŞSUNUZ SUC SİZDE DEĞİL AİLENİZDE VARMI AİLENİZDE ATATÜRKÜ SEVİPTE KAPALI OLAN YOKTUUUUUUR !
  AMA ATATÜRKÜ SEVME O AİLEDE HERKES KAPALIDIR !
  DİNİ ARASTIR DİNİ AHİRET GÜNÜNÜ ARASTIR KURANI ARASTIR OKU AYETLERINI OKU BEDİR UHUD HENDEK SAVASLARINDAKİ MUCİZELERE BAKIN SONRA BANA ATATÜRKÜ SAVUNUN SÖYLERKEN BİLE ATATÜRK GÖZÜMDE BİR KUM TANESİ KADAR GZÜKÜYOR !
  LÜTFFEN BU DEDİKLERİMİ YAPIN İSLAMA DÖNÜN !
  ÖĞRENİN GERCEKLERİ .

  Biz müslümanız Atatürkü sevmemek kafirlikse kafirim !
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Filiz
   Nisan 30, 2011, 1:01 pm

   o adam olmasaydı olurdu adın aleks…bilmem neee aslında sizlere reva yaaa ….

   Yuh artık utanmadan reddediyoruz diye bir yazı yazıp ,saçma sapan şıklar koyan bu siteyede inşallah istediğiniz olur bu ülke bölünür adınız ve kimden olduğunu bilmediğiniz torunlarınız la güle oynaya yaşarsınız

   hepinize hellal olsun müslümanım diyorsunuz bide müslümanlık buysa ben istemiyorum allaha yakın olun..

 13. Nisan 21, 2011, 1:18 pm

  Lan ne işin var bizim devlette git osmanlıya alsınlar kelleni görürsün ozaman

 14. Nisan 21, 2011, 1:16 pm

  M.KemaL adam gibi adamdır senin gibi köpek değil senin için savaştı ama sen ne yapıyorsun şerefsizlik sen kim oluyorsunda M.Kemali Hayattan kaldırmak istiyorsun Ben M.Kemali Seviyorum OBeni hayata bağladı sende anca ordan kari gibi dır dır yap bu senin yanına kalmıyacak kardeş önce git bir aynaya bak hata yaptığını ozaman anlarsın Türksen Türklüğünü Bil. Öğretmenler herşeyi çok iyi biliyor artik senin çocuklarında büyüyecek Rakıyı,şarabı onlarda bilecek.. sana söyliyeyim çok hatalısın.

 15. sercan
  Nisan 16, 2011, 10:09 am

  o olmasaydı siz doğmaya doğardınız ama babanız kim olurda acaba

  • Nisan 16, 2011, 1:20 pm

   Mason Yahudi diktator kafir Mustafa Kemal Ataibne olmasaydı sen doğmaya doğardın fakat babanın kim olduğunu bilirdin, fena mı?

 16. Nisan 16, 2011, 8:02 am

  Atatürk’ü reddeden dinci köpekler size dindar diyemiyorum çünkü satıcısınız dincisiniz Mustafa Kemal olmasaydı Türkiyede şu anda Müslümalık diye bi din olmazdı hepiniz yahudiydiniz ve aynı yahudi uşakları gibi konuşuyorsunuz sizi aklınızı ..edit..

  *EDİT:Küfürlü ifade çıkarıldı

  • Nisan 16, 2011, 1:25 pm

   Mason Yahudi diktator Kafir Mustafa Kemal Ata-turk degildir, hicbir zaman da olmayacak.. Bizler bugunlerimizi Allah’dan baska kimseye borclu degiliz.

 17. Nisan 15, 2011, 11:07 am

  Ayşe aynaya bir bak kardeşim herkes baksın nasıl güzelsiniz değimi?
  Elbette her insan güzeldir zaten kişi kendini beğenmezse çatlar ölürmüş ya neyse gelelim konuya
  Şimdi bu güzel yüzlerimizi yaratan Yüce rabbimize dil uzatan hatta inanmayan yüce Kuranı Kerim’e uydurma diyen yunan bozması atazürk ü nasıl savunursunuz aklım almıyor,Sizlerki okumuş kültürlü çağdaş uygar insanlarsınız ,akıllısınız,nasıl oluyorda islam dini hakkında ileri geri konuşuyorsunuz,islam dinini öğrenmiş Allahın kullarına,dostlarına dil uzatıp,yobaz,gerici gibi vs. isim takıyorsunuz neyinize güveniyorsunuz,geçmiş tarihe bakıp neden ibret almayı akıl edemiyorsunuz,sizin o güzel yüzünüzün her hangi bir kazayla enseniz gibi düz olmasını istermisiniz,elbette istemezsiniz kim isterki,insan aynaya bile bakamaz sokağa bile çıkamaz öyle değilmi arkadaşlar haddimizi aşmayalım birisini savunurken dikkat edelim madem ki müslümanız o halde savunacağımız tek merci Allahrasuludurki,savunmayada ihtiyacı yoktur ama herkes kendisine yazık eder,nice Kemalistler tanıyorum yıllarca sizler gibi atatzürk inkilaplarını savundular,islama ve müslümanlara dil uzattılar bunların çoğu üst düzey kabul edilen insanlardı arkadaşlar şimdi bu insanlar hastanelerde kanserle mücadele ediyorlar hemde yıllarca biriktirmiş olduğu servetlerini harcayarak tedavi olmaya çalışıyorlar,sağlıklarına kavuşabilirlermi ,bilmem ama dillerinden Allah kelamı düşmüyor,sizler şuanda gençsiniz bazı şeyleri anlamayabilirsiniz ancak birilerini eleştirirken dikkat edelim Rabbimizin dostlarına dil uzatmayalım hele hele küfür hiç etmeyelim,sonra iç organlarımızı birbirine bağlayan yüce rabbimiz elbette dostlarını,sevdiklerini koruyacaktır biz ancak Allahu Tealamıza dua ederiz Rabbimiz sizin hatırınıza bizide affı mafıret etsin inşaallah

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 15, 2011, 3:14 pm

   Bak kardeşim şimdi gerçekten bazı konular dışında güzel konuşmuşsun. Evet, siz daha bağlısınız İslam’a. Belki ben daha az bağlıyım. Ama bir “neden” de.
   Bakın gerçek bilgileri edinip onlara göre tavır alın.
   Yani duyduğunuz, internetten araştırdığınız hatta okuduğunuz bilgiler dahi sakat olabilir.
   Atatürk niye Kur’anı yok etmeye çalışsın ki?
   Yok etmeye çalışsaydı, Elmalılı Hamdi Yazır’a “Halk Dini Kur’an dili”adında tefsir oluşturtur muydu sizce?
   Babazade Ahmet Naim’e “Sahih-i Buhari Muhtasarı Tecrid-i Sarih ve Tercemesi” hadis kitabını hazırlatıp halka ücretsiz dağıtır mıydı?
   Bunları yapan neden Kur’ana karşı olsun ki?
   Belki diyeceksiniz “Arapça Kur’an dili”
   Ama insanımız Cuma hutbelerini yüzyıllarca Arapça dinlediler kötü mü oldu hutbelerin Türkçeleşmesi?
   Bakın 12. sınıf MEB Din Kültürü kitabından size alıntı yapacağım:
   Atatürk bir sözünde:
   “Nasıl ki her hususta yüksek meslek ve ihtisas sahipleri yetiştirmek gerekli ise dinimizin gerçek felsefesini inceleyecek, araştıracak, bilimsel ve teknik olarak telkin kudretine sahip olacak, seçkin ve gerçek din adamlarını yetiştirecek, yüksek öğrenim kurumlarına sahip olmalıyız.” diyor.

   Diğer sözünde:
   “Din lüzumlu bir müessesedir. Dinsiz milletlerin devamına imkan yoktur. İnsanın dinsiz olmasının imkanı yoktur. Dinsiz kimse olmaz. Bu genelleme içinde şu din veya bu din demek değildir.Tabiatıyla biz, içine girdiğimiz dinin en çok isabetli ve en çok olgun olduğuna inanıyoruz ve imanımız da vardır.” der.

   Bir zamanlar Trabzon Lisesi öğrencisi olan Hakkı Okan’ın Anısından:
   Atatürk kentimize gelmişti. Sınıfımızın kapısı açıldı. K. Savaşımızı zaferle sonlandıran eşsiz kahraman karşımızdaydı. Hep beraber ayağa kalktık ve hazır ol durumuna geçtik. Atatürk’ün sağında Trabzon’un yetiştirdiği din bilgini Tevfik Hoca, arkasında da kendisine eşlik eden kişiler vardı.
   Atatürk: “Buyrunuz” diye Tevfik Hoca’ya yol gösterdi. Hoca: “Önce siz buyrunuzpaşam” diye saygıyla eğildi. Atatürk ricasını tekrarlayınca önce Tevfik Hoca, Sonra konuklarla kendisi dersliğimize girdi. …

   * Bakın bu örnekleri Atatürk’ü sevin diye vermiyorum. Sevmiyorsanız da olsa bunu her platformda dile getirin ama araştırma yapmayıp kulaktan dolma bilgilerle ona çamur atmayın.

   • uğur şimşek
    Nisan 27, 2011, 3:07 pm

    söyleyecek söz bırakmamışsın ATATÜRK CAMİİ ye gitmemiş diye namaz kılmamış diye rakı içmiş diye düşman olmuşlar. sizede teşekkür ederim bu yazıyı yazdığınız için… başka söze gerek yok herhalde gereken herşeyi yazmışsınız

 18. Nisan 14, 2011, 5:43 pm

  ((: Atatürkmüş müş müş müş müş ! Alın atanızı başınıza çalın konu kilit .. sizin gibi dinsiz imansız CHP Li itoğlu itlerle konusmam bile saçma sizinle mahşer gününde görüsücez Bakalım Sizi Taptınız itoğlu it Mustafa Kemalmi kurtarakcak !
  Gün gelicek Bu Memlekette Atatürkün adı resmi cinsi Kalmıcak iddia ediorm !

  Biz OSMANLI TORUNLARIYIZ SİZİN GİBİ KEMALİST GÖTU BASI AÇIK DOLAŞMIROZ … ALIN ATANIZI BAŞINIZA ÇALIN ! ATATÜRKMÜŞ 🙂

  ATATÜRK KİMDE BEN SEVİM ONU YA !

  :)) Mahser gününde görüsmek üzere ..
  Ama siz Ahiret gününe bile inanmıosnz
  Tabi ya nasıl unuttum …
  Tühh !
  🙂 Dedğim Gibi AHİRETTE BULUSMAK ÜZERE

  ATATÜRKMÜ ALICAK SENİ KURTARACAK 🙂
  HADİ BY !

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 14, 2011, 6:40 pm

   blaxıs cevabını bekliyorum. İstemiyorum ahiret günü görüşürüz, böyle ederiz, şöyle yaparız. Bana “rız, rız, rız” deme. Olanı söyle.

   • Nisan 14, 2011, 7:00 pm

    🙂 Cevapların en büyüğü gelio dikkat bakalım kaç kişi beğencek … 🙂
    ….edit…
    Oldumu
    *EDİT:Küfür

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 14, 2011, 7:17 pm

   Biz …edit… sen de …edit…

   *EDİT:Küfür

  • ipekyolu
   Nisan 27, 2011, 7:44 am

   karedsim atatürkü sevmeyen arkadaslarim ,siz bi psikologa görünün ya ,bu ne öfke bu ne kin ataturke,ya da bilemem sizler belki para aliyor bi yerlerden öyle konusuyorsunuz atatüreke karsi cikiyorsunuz ama bilin ki türkiye laik geldi laik gidecek sevmiyen gitsin irana arabistana,zaten sonunuz orasidir

 19. jocus
  Nisan 14, 2011, 2:55 pm

  UMUT SENİ KUTLUYORUM

 20. manifesto
  Nisan 12, 2011, 9:51 pm

  Atatürk değil Necip Fazıl’ın ifadesi ile ADITÜRK
  Zaten artık onu da altı okunu da kimse takmıyor.
  Ben de reddediyorum..
  Geçmişini reddeden inancını reddeden milletini reddedip yeni bir soysuzlar çetesi kurmaya çalışan zihniyetin nesine sahip çıkalım ki.
  Özüne dön Türkiye..
  Özüne dön TÜRK!

 21. Nisan 12, 2011, 3:24 pm

  🙂 Siz sevmeye devam edin M.Kemal’i bakalım nereye kadar .
  Ulan ! Atatürk mü kurtardı bu vatanı .
  Bana Atatürkün aldığı illeri sayın .
  Diyeceksiniz ki Çanakkale 🙂
  Çanakkale Allahın aşkı ile alındı 276 Kiloluk mermiyi kim kaldırabilir ? Bu gün 50-60 Kilo Kaldırsana ?????
  3 Kıta bizimdi Atatürk bu vatanda toprak vermekten başka hiçbir şey yapmadı ! Gürcistan , Emrenistan , Yunanistan Cezayir , kısaca 3 Kıta bizimdi nerde ???
  🙂 Kim aldı peki bu kadar yeri Atatürk mü ?
  Sizin geri kafa dediğiniz çağ dışı dedğiniz OSMANLI DEVLETİ aldı ne yazık ki ….
  Daha bitmedi duuuurr !
  Şapka devrimi 🙂
  Şapka devriminin gelmesiine hocalar izin vermiyor . M.Kemal İzin vermeyen hocaları toplatırıp astırdı.. 🙂 O Cesetleri 1 Hafta sallandırdı ve Sonunda şapkayı kafasına koydular !
  Bumudur çağdaşlık bumudur avrupa’dan alınan örnekler hee !
  Peki M.Kemal’in gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmek istermisiniz ?
  Zübeyde hanım Genelevde (Kerhane) çalışıyor
  Abdoş adında bir kabadayıyla orada çocuk yapıp M. Kemal dünyaya geliyor
  Zübeyde hanım Ali Rıza Bey İle evlendiğinde MKA 5 Yaşında ama Atatürkn hiç bi kötü yanı olmadığından derslerde ve kitaplar da Ali Rıza Bey Olarak geçiyor ..
  Atatürkün 1937 Meclis konusmasını dinleyin diyorki it oğlu it Musatafa Kemal..
  İşte bizim siyaset programımız CHP programıdır diyor .
  Prensiplerini sayıyıor ve diyorki
  Bu prensipleri zorlayan ”GÖKTEN İNDİĞİ SANILAN KİTAPLARIN DOĞMALARIYLA ” !!!! Ne dmek bu açıklayın ulan bana ! Bakın bana Atatürkü savunmayın başlatmayında Atanıza … Bütün Fatihler Yavuzlar Kanuniler Yvşak Atatürk bizim atamız :)))) Güldürmeyin beni
  Atatürk dolmabahçede yatıyor ..
  Öyle bir acı çekiyor ki .. O acıdan öyle bir bağırıyorki dolmabahce konser düzenliyor dışarıda bando çalıor ..
  Atatürk öldüğünde ağzından necaset akıyor ( BeOKe )
  O koku odasını sarıyor…
  Hülasikelam
  Yarım tonluk tabuta koyuluyor .. Sebep ? Kokmasın diye bir adam islam düşmanı olursa Hocaları asarsa Camileri Ahır yaparsa allah hesabını böyle alır
  Ben bilmem Ama Atatürk Cehennem zabanileriyle dans ediyor şuanda !
  Her nyse …………
  Halk diyorki biz müslümanız :Bizim dinimize göre yapılsın cenazesi ama Makbule ( Kardesi ) Sarayda tanrı uludur şeklinde kılınsın dedi bak bak itoğlu ite !
  Bumudur Atatürk ???????
  İSlam düşmanı köpek !
  Allah hesabını soracak !

  ATATÜRKÜ SEVMİYORUM !

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 12, 2011, 4:50 pm

   Gelelim sana:
   1. Ölçütün Atatürk’ün aldığı il sayısı mı senin? Hatta alamadığı değil mi? Verdiği değil mi? Sen kendin dedin Osmanlı 3 kıtaya hakim oldu diye. Ya 3 kıtayı veren kim?
   1699 Karlofça Anlaşması
   1700 İstanbul Anlaşması
   1718 Pasarofça Anlaşması
   ricadı görün ricadı
   1774 Küçük kaynarca anlaşması
   1783 Yaş anlaşması (Kırım’ın Rusyaya ait olduğunun resmi)
   1829 edirne anlaşması (yunanistan’ın bağımsız oluşu)
   1839 tanzimat ile gayrimüslim ve halka ayrıcalık tanınması
   ricadı görün ricadı!
   1856 Paris anlaşmasıyla Islahat fermanı (gayrimüslimlerin devlet memuru olabilmeleri, askerlik yapmamaları vb.),
   1878 Berlin Anlaşması ile birçok yerin kaybı ve sırbistan-karadağ’ın bağımsız oluşu vb.
   Atatürk mü verdi şimdi bunları?
   Şimdi sen bunları da Atatürk’ün babasına yüklersin.
   yazayım mı? yazmayayım daha fazla utanma. İnsansan araştır bu anlaşmaları
   kaldı mı şimdi elimizde bir anadolu?
   1923 Lozanı ve daha sonraki yıllarda boğazların kurtarılması
   Osmanlı 3 kıtayı kaybetti. Biz de Ege adalarını, Geri kafalı İslamcılar yüzünden Musul’u kaybedelim değil mi.
   canım o kadar da olsun. 3 kıta kaybetmedik ya değil mi?

   Elinize çocuk oyuncağı, ağzınıza meme diye verilen Sevrinizi de yırttık.
   o kadar da olsun.
   2. Daha kimse 50-60 kg kaldıramıyormuş.
   evet o kadar kaldıramıyo kimse. Naim Süleymanoğlular, Nurcanlar vb. en az 150-200 kg birden kaldırıyorlar.
   canım bırakın da o kadar olsun değil mi?
   şimdi dersiniz 276 kg kaldırsın diye belki 300 kg da kaldıran vardır. Alçaldığınız kadar alçaksınız, daha fazla alçaltmayayım sizi şimdi.
   3 Osmanlı çok toprak alırmış. Adamlık toprak almaksa Cengiz de Çin’den Balkanlara kadar genişledi. Bağdattaki İslam eserlerini yaktı.
   Sizin adamlığınız buysa siz adamsınız kabul.
   varsın Atatürk adam olmasın.
   4. Sakın hocalarınız şapkadan değil de düşüncelerin şapkasını kurcaladıkları için asılmış olmasınlar?
   İslam dini dış görünüşe önem vermez. Yoksa sizin hocalarınız islam ayağına milletin dışıyla mı uğraşıyordu?
   Bırakın canım Menemen Olayı’nda öğretmen Kubilay’ı şehit
   edip kafasını sırıklarda gezdirsinler.
   Siz adamsınız çünki yaparsınız.
   5. Chp’nin ilkeleri siyasetin ilkeleriymiş:
   1924 taraftarlarınızın terakkiperver cumhuriyet fırkasını kurması
   1929 Serbest cumhuriyet fırkasının kurulması
   6. Atatürk’ün cehennemde yandığını nereden biliyorsun? Sen Allah mısın? Hani dininizde kimin cehennemlik, kimin cennetlik olduğunu Allah bilirdi?
   “Atatürk’ün yanına mı gittin de bunu iddia ediyorsun?”
   Bandolardan dolayı Ata’nın acı çektiği haberi sana vahiy mi geldi?
   Bandolardan sen acı çekiyor, kasılıyor olmayasın sakın?
   Sen Atatürk müsün?
   7. Hani sizin Osmanlı namusluydu? Neden böyle dedin diyeceksin. Osmanlı zamanında Selanik’te kerhanenin ne işi var?
   Namusluysa Osmanlı bu kadar, namusuyla beraber yok olduğu iyi olmuş.
   8. Atatürk’ün ağzından irin vs. akarak öldüğünü nereden biliyorsun?
   Günde beş kez namaz kılacağına aynaya mı bakıyorsun?
   O zaman hz. Eyüp’ün de derisi cüzzamdan kurtlanmıştı.
   Hz. Eyüp aşağılık mı, pislik mi, bunu mu diyorsun?
   Sen ne kadar terbiyesizsin?
   10. Neden bu kadar çelişkili konuşuyorsun?
   Hem Atatürk’e “kötü” diyorsun hem de “atatürk’ün kötü bir yanı olmadığı için” ders kitabına alınmadı gibi bir söz kullanıyorsun?

   Atatürk’ü sevmeyebilirsin, ondan nefret de edebilirsin. Ama bu, ona hakaret etmeni mi gerektirir?
   Bizim yüreğimiz Fatih’i de Yavuz’u da alacak kadar genişken senin yüreğin Atatürk’ü alamayacak kadar dar.
   Sen sevme Atatürk’ü sakın

   • Nisan 13, 2011, 1:46 pm

    sana ne insani nede hayvani hitap etmek istemedizm ama .sen öncelikle 36 tane osmanlı padişahlarının birer incele kim olduklarına biir bak çıkmışsın milletin karşısına ne olduğu bile belli olmayan bir zavallıyı savunuyorsun.gönül isterdi sende zavallının karşısında zavalılaşma..korkmayınnnn!!! kimse sizden o taptığınızı istemez sizin olsun ..memleketin din ve vijdan hürriyetini bir kominist rejime sattınız .rusların amacıda buydu..ne tesadüf memleketi doğudan batıya kuzeyden güneye içten dıştan her taraftan memleket kuşatılmış frnasızlar ingilizler italyanlar v.ss vss neticede zerre kadar topun mermin yok.tek uçağın yok.ne verdinde memleketi ya aldınız geriye …bana göre satıldı sadece dinsiz bir toplum olsun diye ..yani bizi kimse kurtarmadı.bir rejime satıldın başrollerde i.inünü ve bide BUDA nız..kurtaşmış mışşşşşş..lozanda sattnız sevr sattınız herşeyden önce insanlığı namusu dini imanı sattınız ve sonra kaybettiğiniz ülkeyi kurtadınız size göre tabii.memlekette allah demek yasak kuran yasak camiler ahır ..siz ne kurtardınız ..haaa bu arada yalvarıyorum sana osmanlı padişahlarına söz söyleme ..çarpılırsın ..sakına sizin atanızla kıyaslama….bilmiyorum dine karşı yaklaşımınız nedir ama belki gittin belki gitmedin bilemem ama istersen bir git fatih camine ..bak kaçbin kişi onu ziyaret edip ..ve kimi yasin kimi fatihalar okuyor..herkesin gözünde yaşlar akıyor cettinin gidişine birde anıtkabire git sadece kuru sessizlik put gibi duruş rahmet yok bereket yok..gerçi bunlar bir nasip işi..allah kimine yerin 30 metre dibinde mumya haline koydurmayı nasip eder..ama benim cettim halkın milletin önünde başında asker yok kimse yok ..sadece kuran sesleri var..bumu sizin kıyaslamanız şimdi kıyas hakkı senin ben önce dinden bakarım dünyaya sende din eksikliği varsa benim sana inanç ve güvenim olmaz..herşey den allaha ve muhammede tabi olmalıyız sorun burda başlar burda biter

    • sanalperest
     Nisan 13, 2011, 4:20 pm

     Asıl sen o çarpar falan diye atıp tuttuğun Osmanlılara bak hele bi! Orhan beyden sonra alayı Rum. Macar ve daha envayi çeşit soydan gelme kırmalardır ve her zaman hristiyan cemaatlerini korumuş kendi gibi kırma veya devşirme adamlara paşalık payesi verirken hlifeyim Allahın emridir haydin cihada diyerek senin dedelerini savaş alanlarına sürdüler… Şanmış, şerefmiş… Yok toprak almışlarmış!!! Dedenemi verdiler o toprakları???

     Dedelerinden bir farkın yok… halen din sömürüsüne kurban ediyorsun kendiini.

     Ha bir de Sevri sattınız falan diye sallıyorsun? Sevri senin dedenin çok sevdiği Osmanlı imzaladı… sevr uygulansaydı senin deden İç Anadolu ile maçı idare edecekti…

     Ne kutsalmış bu Osmanlı be??? Konuşunca çarpılırız ha??? Onlar kendi kardeşlerini.çocuklarını iktidar için boğazlatırken çarpılmazlar ama biz doğruyu söyleyince çarpılırız!!!

     Git biraz tarih oku da sonra burda atıp tut olur mu?

  • UMUT
   Nisan 12, 2011, 9:46 pm

   ATATÜRK’ÜN EN BÜYÜK HATASI SEN VE SENİN GİBİLERİN NAMUSLARINI EMPERYALİSTLERİN ELİNDEN KURTARMAK OLMUŞTUR.

   EĞER SENİN ALLAHIN MUSTAFA KEMAL GİBİ BİR ADAMI CEHENNEME GÖNDERİRSE O ALLAHI REDDEDİYORUM.

   BU KÜFÜRLÜ SATAŞMALARDAN DOLAYI BU SİTEYE SON GİRİŞİMDİR.SİZİN KARANLIK BEYNİNİZE YAZILARIMIZLA IŞIK TUTAMAYACAĞIMIZI GÖRDÜM.DEĞİL YAZI;TARİH GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE CANLANSA YİNEDE AYDINLANMAZSINIZ.

   (TÜM KEMALİST ARKADAŞLARA ÇAĞRIM SİTEYE GİRMEYİN!!!!!)

   SON OLARAK:KARŞI AYAKLANMA DİYE TUTTURMUŞ,PLANLAR YAPMIŞSINIZ BELLİ OLUYOR.AMA UNUTTUĞUNUZ BİR AYRINTI VAR.BU AYRINTI SİZ YERİ ZAMANI GELİNCE BERTARAF EDECEKTİR.

   O AYRINTI:BU TOPRAKLARDAN MUSTAFA KEMAL GEÇMİŞTİR.

   VE BİNLERCESİDE GEÇİYOR VE GEÇMEYEDE DEVAM EDECEKTİR.

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 13, 2011, 4:50 pm

   blaxıss! Ben senden bunların cevaplarını istemiyorum.
   Tüm padişahlarınızın hayatını incelememe gerek yok ki!
   En çok değer verdiğiniz padişahlarınızdan kızıl sultanınız II. abdulhamid’in bana kafkasya’yı neden 1878 Berlin Anlaşmasıyla Ruslara bıraktığını söyle.
   Siz “komünistlerle işbirliği yapıp vatanı sattınız” diyorsun.
   Ya Vahdettin?
   İngilizlere tahtı uğruna İstanbul’u peşkeş çeken Atatürk mü?
   Vahdettin niye tabirinizce “Gavur”‘a sığınma ihtiyacı duydu?
   Size göre “gavur” size dokunmayınca “gavur” da sizi kurtarınca “melek” mi?
   Mustafa Kemal niye vatanı komünizme peşkeş çeksin?
   SSCB’nin boğazları tehdidi nedeniyle montrö ile boğazların Türklere ait olduğunu kabul eden biri, vatanı neden satsın?
   Boğazları niye komünistlere vermemiş vatanı sattıysa?

   * Sen benim Allah’a inanmadığımı nereden çıkarıyorsun?
   Hz. Muhammed’in tabiriyle kalbimi yarıp baktın mı?
   Hem inanıp inanmamamdan sana ne!
   Sen benim inanmadığımdan dolayı laflarıma itibar etmediğini söylüyorsun.
   Ben sana inandığın için laflarına itibar etmiyorum desem?

   Bu yazımdaki ve diğer yazılarımdaki soruların cevaplarını belgelerle istiyorum.
   Bana pis kalbinin cevaplarıyla gelme.

  • jocus
   Nisan 14, 2011, 2:51 pm

   Yarası olan gocunur 😀 hahahhahaha

  • jocus
   Nisan 14, 2011, 2:58 pm

   sana gülüyorum sadece 😀 eheüehüheüühühüe 😀

   ya senden Allah razı olsun BKM yi izliyorum böyle gülmüyorum seni yazıları okuyorum gülmekden karnım ağrıdı ahhuahuhau

 22. ÇAĞDAŞ
  Nisan 10, 2011, 10:42 pm

  ….edit…. O ZAAMAN

  *EDIT:Küfür içeren yorum

 23. peeves
  Nisan 10, 2011, 4:38 pm

  siz kimsiniz de Mustafa Kemal Atatürk’ü reddediyorsunuz? siz bu ülke için ne yaptınız da BU ÜLKEYİ KURAN adamı reddediyorsunuz? bu ülke Mustafa Kemal’in yolundan gidenlerin ülkesidir, beğenmiyorsanız rahat edemiyorsanız irana falan gidin nasıl olsa millet kavramı da sizin için önemli olmadığından yadırgamazsınız. hem belki o düzeni görünce bazı şeyleri anlarsınız dicem ama sizin için o bile imkansız. ve ülkede sizin gibi insanların olduğunu, bu kadar fazla olduğunu görünce içim kararıyor, umutsuzluğa düşüyorum. yine de sevinmeyin, meydanı size bırakmıcaz.

  • ferrostatikferrostatik
   Nisan 11, 2011, 5:57 pm

   Peeves kardeş! Onlara “gidin” deme sakın. Biliyorum, gitmezler ama bu ülkeyi böler. Biz “ananı da al git!” diyenlerden olmamalıyız.

  • Nisan 16, 2011, 9:16 pm

   bizler Musluman turkiye halkıyız ve yahudi kafir Mustafa Kemal’i, yahudi kafir kemalislteri, putları ve laiklik’i reddediyoruz. Semalarda ve yerde ne varsa sadece Allah’ındır ve Turkiye’nin mulkiyeti de Allahındır, binaenaleyh, Allah’ın ahkamı gecer..

   • peeves
    Nisan 17, 2011, 10:47 am

    tabiiki de Türklüğüyle gurur duyan, vatanını seven ve onun için uğraşan, sadece vatandaşına değil bütün insanlara saygı duymayı bilen herkesin bu ülkede yaşamaya hakkı vardır. fakat bazı kesimler, Atatürk’ün kurduğu düzeni yıkmak için çalışmaya devam edeceklerse onlara kal diyemem, git de demem sadece eğer bu kadar rahatsızlık duyuyolarsa kendilerine bir öneri sunabilirim, çünkü bu asla düzen yıkılmayacak ve onlar da yıkmak için çalıştıkça huzur sağlanmayacak.

 24. ferrostatikferrostatik
  Nisan 9, 2011, 6:05 pm

  Ey Büyük Türkiye’yi hayal edenler, ey yedi iklime üç kıt’aya hakim olabileceklerini düşünüp Atatürk’e laf atanlar! Tarihe bakın tarihe! Ki baksanız da görmek istemeyeceksiniz. Hitler’e ne oldu? Bana Hitler’i gösterin. Büyük Almanya’yı kuracaktı? Yoksa korkak gibi intihar mı etti. Bana Mussolini’nin Büyük İtalyası’nı gösterin! Nerdeler? Bana İspanya’nın Franco’sunu gösterin nerdeler? Hani Enver Paşa’nın Turanı nerde? Hepsi büyük oynuyorlardı kafalarınca? Kafanızı kaldırın biraz şu pc’lerden öyle konuşun. Kılavyelerin arkasına saklanıp Osmanlıyı kurmaya kalkmayın. Birazcık kitap açın o kitaplar kafanıza balyoz gibi inmeden. Ne Atatürk’ün ne de F. Sultan Mehmet ne de İnönü’nün arkasından olur olmaz sallamayın. Siz ne yaptınız Türkiye’ye, siz ne yaptınız İslam dinine. Başkalarının aklıyla akıllı olmayın. Kendi aklınızla akıllı olun. Not: Bu sözler kendini milliyetçi diye tabir eden kesmin tamamına söylenmemiştir.

 25. ferrostatikferrostatik
  Nisan 9, 2011, 3:40 pm

  Var mı ulan var mı! Atatürk’ü sevmek kafirlikse kafiriz. Sen benim sevaplarımla veya inancımla mı cennete gireceksin? Sana ne kafirsek! Sana ne Atatürkçülerin kafirliğinden! Bir yaran var galiba kafirlerden dolayı! Sana bir şey mi yaptılar ne burada kanatıyorsun yaranı! Hani İslam dininde bir zorlayıcılık, hakaret yoktu? Bırakın artık kendi silahınızı kafanıza sıkmayı. Adam olun önce.

 26. abdulkerimkilic
  Nisan 3, 2011, 10:31 am

  AJİTASYONUM,AJİTASYONSUN,AJİTASYONLAR,AJİTASYONSUNUZ,AJİTASYONUZ VE BİZ TÜRKLER AJİTASYONU ÇOK SEVERİZ”’!’!!!!!!!

 27. UMUT
  Nisan 1, 2011, 11:00 am

  Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

  Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek”

  Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.”

  İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

 28. oğuzkağan
  Mart 31, 2011, 2:01 pm

  yaw bıktırdınız artık atam atam diye diye.siz bişeyler yapında onu savunun lan ..edit…. gidin siz yatın onun yerine …edit… atanıza başlarım lan sizin soysuzlar. bu ırk m kemalle başlamamıştır. binlerce yıllık geçmişi var bu milletin. ..edit.. gidin lan vatanımızdan.

  *EDIT:Üsluba dikkat

  • Mart 31, 2011, 3:54 pm

   senin …edit…veririm tamam

   *EDIT:Üsluba dikkat

 29. TÜRKOGLUTÜRK
  Mart 31, 2011, 1:49 pm

  iSTEDiGiNiZ KADAR BAGIRIN, DEVEDE KULAK.
  ULU ÖNDER BU ÜLKENiN TEMELiNi ÖYLE SAGLAM YAPMIS Ki, DEGiL SiZ, YETMiS KAT SOYUNUZ GELSE SARSAMAZSINIZ BiLE. iSTE ZATEN EN COK KORKTUGUNUZ DA BU.

  • Mart 31, 2011, 3:56 pm

   bunların imamın ordusu değil şeyhin ordusu gelsin rahat oL sen

  • Nisan 8, 2011, 4:06 pm

   Allah’in da yardimi ile bu kokusmus laik ucube cumhuriyet elbet yikilacakdir.

 30. orhan erdag
  Mart 29, 2011, 11:30 pm

  atatürk olmasa soyadınızın sonunda ov-of veya yev olacaktı dahada ilerisi belki babanızın adı kirkor olacaktı

Comment pages
 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: