Cebbeli Ahmet seks skandalı!


 Cübbeli’nin seks kaseti gerçek mi?

Cübbeli Ahmet Hoca’nın olduğu iddia edilen meşhur kasetinden birkaç kesit.Bence uzmanlarca izlenmeli ve bilirkişi raporları ile bilimsel bir savunma getirilmeli ki insanlar acaba diyerek zihninde şüphe taşımasın.Ancak ilk izlenim bu kasetin montaj olabileceği.Adnan Oktar kaseti izlediğini ve şüphesiz ona ait olduğunu ve tiksindiğini söyledi,bilemiyoruz çok erken bir açıklama ancak birbirlerine saygısı olmayan iki insanın da söyleyeceği sözler bu konuda objektif olmaz.Kasetin montaj olduğu ve dublör kullanıldığı iddiası doğru olabilir, yani kasetteki kişinin Cübbeli olması ihtimali  zayıf,ancak Cübbeli de bu olanlardan ciddi manada ders çıkarmalı.Kaset uydurma dahi olsa tavrının ifade biçiminin sözlerinin nasıl istismara açık olduğunu bilmesi gerekir.Başkaca insanlar hakkında bu tür seks kaseti çıkmamasını iyi analiz etmeli demek ki bende bir zaaf görmüşler ve inandırılabilir bir yön bulmuşlar.Sohbetlerinde dahi çok rahatlıkla Paris Hilton’dan bahsediyor olması ciddi bir zaaf bana göre…Polüler olmanın medyatik olmanın dayanılmaz hafifliğine ve yalancı şöhretin insana neler yapabileceğine bizzat kendisi şahit olmalı.

Adnan Hoca’nın bu konuda ki sözlerini mutlak gerçek olarak görmüyorum çünkü tarafsız bakışı yok ancak onun bu konuda ne dediğini de paylaşıyorum

Adnan Oktar ; MAHALLE NASIL MONTAJ OLSUN?

Oktar, “Cübbeli’nin filmini izledim. Ben çok istedim o filmin gerçek olmamasını. Ama baktık film gerçek baya net. Çok tiksindirici sahneler. Aklım durdu. Hayretler içerisinde kaldım. Ben istiyordum ki flu resimler olsun, montaj olduğu ortaya çıksın. Eklemeler, ilaveler yapılmış olsun. Ohoo baktım film gayet net. Mahalle nasıl montaj olsun? Yüzlerce noktada ışığın tek tek ayarlanması gerekiyor. Onu nasıl tutturacaksın, böyle bir teknoloji yok! Işık da tam uyumlu gölgeler de tam uyumlu.” diyerek kasetin montaj olmadığını söyledi.
CÜBBELİ AHMET ÇARŞAFLI AHMET OLDU!

Oktar, kasetin çekildiği sokağın, caddenin belli olduğunu belirterek Cübbeli’nin eve görünmemek için çarşaf içerisinde girdiğini ifade etti. Oktar, “Gözlerime inanamadım. Ve çok İğrenç insan tiksiniyor sahnelerden. Tam anlamıyla porno yani. Çok net, inkar edilecek bir şekli yok. Yabancı kadını getiriyorlar yanında bir adamla beraber. Kadınla kakara kikiri gülüşüyorlar Cübbeli. Sonra kadın da soyunuyor bu da soyunuyor. Şu an Cübbeli’den utanç duyuyorum. Ya yanındaki kişilere ne demeli, hiç mi bunu uyaran adam yok. Evin içi dolu aracı adam var, kadını getiren var. Kaynıyor ortalık yani. Bütün mahallenin gözü önünde pervasızlığa bak yani. Bir de bir kere iki kere de değil. Mesela ikinci bir sahne var başka bir kadın getiriyorlar. Başka bir sahne var yine böyle. Yayınlayım dedim baktım yayınlayacak durumum yok. Kadın da olayın içinde olduğu anlaşılıyor, biliyor kadın, kameraya doğru bakıyor çünkü. Tam bunu net görünecek şekillerde poz verdirilmiş. En çirkin şekilde bunu göstertecek şekilde, her şeyini gösterecek şekilde poz verdirtmişler. “ diyerek Cübbeli’nin kasetinin detaylarını anlattı.

VİDEOYU İZLEMEK İSTEYENLER +18   

 

Asıl ironik olan STV izleyen gavur olur diyen Cübbeli

Habertürk ekranlarında Altaylı ile program yapıyordu o sıralar.İşte Habertürk şimdi cübbeli için bu karikatürü kullanmış.Etme bulma dünyası.Oysa STV ve Samanyolu grubu Cübbeli tutuklanınca son derece sade ve geri planda bu haberi duyurdular rencide etmemeye çalıştılar.Umarız bu yaşananlardan DERS almasını bilir yoksa cemaatini de kendini de rezil etmeye devam edecektir.

CÜBBELİ KASETİ GERÇEK DEĞİL DUBLÖR VAR DİYENLER

Hatırlanacağı gibi kasetin ilk çıkması ile birlikte kasette ki kişinin Cübbeli  değil,dublör olduğu söylenmişti.

Ve buna dair fotoğraflar yayınlanmıştı,oysa yayınlanan fotoğrafta da ciddi tutarsızlıklar ve montaj izleri var,nasıl mı?

resmi büyümek için resme tıkla!

Dilerseniz daha yakından bakalım,yani Cübbeli yerine kullanılan dublör dedikleri zatın omuz görüntüsü hiç yok yani bunun orjinal görüntüde olmaması mümkün değil zira her insan omuz kullanır,muhtemelen montaj esnasında tamamen kelleye odaklanıldığı için omuz kısmı hızlı bir şekilde geçiştirildi ve photoshop bilen arkadaşlar bu renk uyumsuzluğunun ve mekanın ışığını ayarlamanın en zor montaj kısmı olduğunu bilirler ve bu amatör montaj resminde de yine Cübbeli’nin dublörü diye ekledikleri çirkin suratlı resimde alt kısımda ışık görüntüsü birbirine giriyor yani resmin o kısmı ile oynandığı aşikar,oysa Cübbeli bulunan ilk resimde ışığın resmin bütünü ile uyumu ve omuzların gayet net ortada oluşu Cübbeli olan resmin montaj değil aksine çirkin suratlı resmin sonradan montajlandığını güçlü şekilde destekliyor.

Dilerseniz daha yakından bakalım,birisi bu adamın omuzlarına ne olduğunu daha farklı şekilde nasıl izah edebilir?

  1. mumin
    Ekim 6, 2012, 3:24 pm

    Gülen Hoca da sizinle aynı fikirde değil mi? Hayret o kadar sözüne taparr gibi inandınız da bunu nasıl es geçtiniz?

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: